Elektronik Razer Seiren Mini 1289 TL

burak0617

Kilopat
Daha fazla  
Kendimde kullanıyorum, 2 aydır bu fiyatlara göremedim. Almak isteyen olabilir en uygunu şu an bu sitede buldum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ohh içim rahatladi 900TL'ye aldim.

Almak isteyen arkadaslara bilgi vereyim. Arkadaki sesleri cok aliyor. Ornegin disaridan araba gecme sesini, ya da arkadan anneniz bagiriyor sesi inanilmaz aliyor bilginiz olsun.

Eğer RTX ekran kartınız varsa NVIDIA Broadcast ile gürültü engellemeyi dener misiniz?

RTX ekran kartim yok maalesef. RX6600 var.
Aynı mikrofon modelini kullanıyorum. Kart markamız da aynı, 6700XT var bende. Steelseries Engine yazılımındaki Sonar bölümünden Noise Cancelling özelliğini kullanıyorum. Yapay zeka temelli bir özellik, arkadan hiçbir sesi almıyor. Sana da tavsiye ederim, ücretsiz.

Aynı mikrofon modelini kullanıyorum. Kart markamız da aynı, 6700XT var bende. Steelseries Engine yazılımındaki Sonar bölümünden Noise Cancelling özelliğini kullanıyorum. Yapay zeka temelli bir özellik, arkadan hiçbir sesi almıyor. Sana da tavsiye ederim, ücretsiz.
Hangi modunda kullanıyorsunuz bir sürü modu var? Balanced vs. Engelliyor kesiyor mu gerçekten?

Ohh içim rahatladi 900TL'ye aldim.

Almak isteyen arkadaslara bilgi vereyim. Arkadaki sesleri cok aliyor. Ornegin disaridan araba gecme sesini, ya da arkadan anneniz bagiriyor sesi inanilmaz aliyor bilginiz olsun.

Razer kulaklık kullanıyorum durum benzer, hatta sağ arka çaprazımda bilgisayarı olan kardeşimin sesini benden daha net alıyor.

Hangi modunda kullanıyorsunuz bir sürü modu var? Balanced vs. Engelliyor kesiyor mu gerçekten?
Balanced modunda kullanıyorum. Equalizer aktif ve Clearcast AI Noise Cancellation %98'de ayarlı. Noise Gate aktif ve altındaki tik işaretli. Evet engelliyor, aile evinde yaşıyorum. Hiçbir şekilde arkaplan seslerini almıyor. Mikrofonu direkt masa ortasına koyuyorum, aramda 30 - 40 cm falan vardır.

Etraf seslerini aldığı doğru direk programsız kendinden gürülte engelleme olan modeller neler bilmiyorum ben boyutu küçük ve bütçeye uygun diye bu modeli almıştım. Discorda sorun yaşamdım memnunlar sesimden. Oda sessiz genel olarak.
Balanced modunda kullanıyorum. Equalizer aktif ve Clearcast AI Noise Cancellation %98'de ayarlı. Noise Gate aktif ve altındaki tik işaretli. Evet engelliyor, aile evinde yaşıyorum. Hiçbir şekilde arkaplan seslerini almıyor. Mikrofonu direkt masa ortasına koyuyorum, aramda 30 - 40 cm falan vardır.
Ben Nvidia Brodcast ile kullanıyorum. Sizin dediğinizi de merak ettim belki daha iyidir.

Geri
Yukarı