Elektronik Razer Seiren Mini Mikrofon - 649 TL

Memnun kaldınız mı nasıl performans?
IMG_3844.jpeg
Dün açılışını yapıp kullanmaya başladım. Henüz yazılımsal bir ayar yapmayıp direkt tak çalıştır şekilde kullanmama rağmen mikrofonun uzağında olsam bile sesi karşıya net ve dip gürültüsüz veriyor çok memnun kaldım.

Eki Görüntüle 1733248Dün açılışını yapıp kullanmaya başladım. Henüz yazılımsal bir ayar yapmayıp direkt tak çalıştır şekilde kullanmama rağmen mikrofonun uzağında olsam bile sesi karşıya net ve dip gürültüsüz veriyor çok memnun kaldım.
Hocam övmemeniz lazım yapmayınnnnn alasım geliyor ama blackshark V2 pronun mikrofonu da beni idare ediyor ama bu övgüye ve fiyata dayanamayıp alacak gibiyiiim......

Ona tripot almak istemiyorum böyle ayaklı masada dursa da güzel performans alır mıyım
Kendi standıyla kullanıyorum ben çok iyi. Gürültü almaması için dıştan Krisp indirdim. Fan sesi, klavye sesi, mouse sesi, parmak şıklatma, el çırpma, masaya vurma gibi hiç bir şey almıyor sadece benim sesimi alıyor. Sesimi de çok kaliteli iletiyor.

Hocam övmemeniz lazım yapmayınnnnn alasım geliyor ama blackshark V2 pronun mikrofonu da beni idare ediyor ama bu övgüye ve fiyata dayanamayıp alacak gibiyiiim......
Bende de fotoğraftaki V2X Green Edition modeli var sesi iyi olsa da mikrofonu kötü geldiği için aldım bence V2 Pro mikrofonu tatmin ediyorsa almasanız da olur 🙂

Ona tripot almak istemiyorum böyle ayaklı masada dursa da güzel performans alır mıyım?

Hocam ben HyperX quacast hiçbir program vs. kurmadım ayar yapmadım sadece ve sadece benim sesimi alıyor dış ses almıyor ayrıca mikrofon hassasiyeti ayarı var alt tarafta oda sonda yani o şekilde bile almıyor. Razer da almaz kendi fikrim.

Yeni konular

Geri
Yukarı