Elektronik Razer Seiren Mini Mikrofon 750 TL!

ErenY

Kilopat
200 TL'ye yakın indirim mevcut. Geçen günlerde 650 TL'ye alamayanlar için bir fırsat. (Ben almamıştım bugün dayanamayıp aldım. 😃)

Ben satın aldığım için 1500 TL gözüküyor bende. Muhtemelen sizde 750'dir. 13 stok daha vardı çünkü. Modlar kontrol edip onaylar zaten konuyu.

İhtiyacı olan çoğu kişi güzel bir mikrofon sahibi olmuş oldu :) Ben de aldım 3 gün oldu kargoya verilmesini bekliyorum, umarım gelir heyecanlıyım test etmek için.

İhtiyacı olan çoğu kişi güzel bir mikrofon sahibi olmuş oldu :) Ben de aldım 3 gün oldu kargoya verilmesini bekliyorum, umarım gelir heyecanlıyım test etmek için.
Ürününüz ne durumda? Bende ödeme onaylandı dedikten hemen sonra ürünler paketleniyor dedi. Sizde de öyle mi oldu?

İhtiyacı olan çoğu kişi güzel bir mikrofon sahibi olmuş oldu :) ben de aldım 3 gün oldu kargoya verilmesini bekliyorum, umarım gelir heyecanlıyım test etmek için.

Benimki kargoya verilmiş bende 3 gün önce almıştım ve heyecanlıyım. Alamayanlar için güzel fırsat.

Ürününüz ne durumda? Bende ödeme onaylandı dedikten hemen sonra ürünler paketleniyor dedi. Sizde de öyle mi oldu?

Bende dün paketleniyor demişti. Bugün kargolandı.

Amazon üzerinden aldım incehesap satıcıydı yine, kargoyu daha bugün göndermişler. Yüksek ihtimalle 2 güne ulaşır. Çok geciktirdiler anlamsız bir şekilde ama olsun.
Benimki kargoya verilmiş bende 3 gün önce almıştım ve heyecanlıyım. Alamayanlar için güzel fırsat.
Alasım vardı bakınıyordum öyle ara sıra, bu çıktı karşıma direkt aldım. Ekonomi bu düzeydeyken 33$ gibi bir fiyata gelmesi süper oldu.

Amazon üzerinden aldım incehesap satıcıydı yine, kargoyu daha bugün göndermişler. Yüksek ihtimalle 2 güne ulaşır. Çok geciktirdiler anlamsız bir şekilde ama olsun.

Alasım vardı bakınıyordum öyle ara sıra, bu çıktı karşıma direkt aldım. Ekonomi bu düzeydeyken 33$ gibi bir fiyata gelmesi süper oldu.
Yani ben de bakınıyordum. Umarım CH321'in mikrofonunu ikiye katlayan bir üründür de pişman olmam. Benim mikrofonum DC'de arkadaşımın sesini yükselttiğimde geçirip ona yansıtıyordu sesini bu yüzden kısmak zorunda kalıyordum seslerini.

İade edilmiş ürünleri yolluyorlar ondan ucuz muhtemelen. Bana gelen ürünün kutusunun bandı açılıp kutunun aynı yerine geri yapıştırılmış, geri doğru yerine bile yapıştırmamışlar. Ama bu fiyata şikayet edemem, iade bile olsa maksimum 14 gün kullanılmıştır.

İade edilmiş ürünleri yolluyorlar ondan ucuz muhtemelen. Bana gelen ürünün kutusunun bandı açılıp kutunun aynı yerine geri yapıştırılmış, geri doğru yerine bile yapıştırmamışlar. Ama bu fiyata şikayet edemem, iade bile olsa maksimum 14 gün kullanılmıştır.
Bana öyle denk gelmedi. Kontrol ettim ince detayına kadar, böyle bir şey fark edemedim.

Bu mikrofonu masama koysam sesimi alabilir mi? Yoksa tripota takılabiliyor mu?

Masaya takılan mikrofon standına takılıyor eğer tripoddan kastınız o ise.

Benim ürünüm 1 günde geldi. Bir sıkıntı yok gayet iyi çalışıyor. Kendi standıyla kullandım. Krisp gürültü engelleme uygulaması ile dış ses almıyor(şıklatarak, masaya vurarak, el çırparak test ettim.) ve benim sesimi de bozmuyor. Memnun kaldım.

Geri
Yukarı