Elektronik Razer Seiren Mini Mercury/Quartz 1159 TL

Makaleler
12
Daha fazla  
Normalde beyaz ve pembe renkli modelleri her zaman siyah modelinden daha pahalıya satılıyordu ama şimdi fiyatları siyah modelinden daha ucuz durumda.

Rakibi HyperX Solocast sayılabilir, Gaming.gen.tr dışındaki en ucuz Mercury modeli 1700 TL civarında.

Razer Seiren X ile karşılaştırması:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

HyperX Solocast ile karşılaştırması:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:
Siyah modeline sahibim. Sesleri gerçekten temiz alıyor ama uygulama desteği olmadığı için bir ayar çekemedim ben her türlü sesi alabiliyor. Discord'u gürültü engelleyici ile kullanıyorum bu yüzden dolayı. Ayrıca fiziksel bir mikrofon kapatma tuşu da bulunmuyor. Bu etkenler haricinde ses olarak çok memnunum.

@wosvos72

Ben en çok kablosuz kulaklıkla nasıl sonuç alırım onu merak ediyorum. Seiren X ile kablosuz kulaklık kullananlar cızırtı sorunu yaşamış, bende de kablosuz kulaklık var. Bu mikrofonu hiç kablosuz kulaklıkla kullandınız mı?

@wosvos72

Ben en çok kablosuz kulaklıkla nasıl sonuç alırım onu merak ediyorum. Seiren X ile kablosuz kulaklık kullananlar cızırtı sorunu yaşamış, bende de kablosuz kulaklık var. Bu mikrofonu hiç kablosuz kulaklıkla kullandınız mı?

Hayır ne yazık ki HyperX Cloud Core 7.1 kablolu kulaklık ile kullanıyorum aldığımdan beri.

Normalde beyaz ve pembe renkli modelleri her zaman siyah modelinden daha pahalıya satılıyordu ama şimdi fiyatları siyah modelinden daha ucuz durumda.

Rakibi HyperX Solocast sayılabilir, Gaming.gen.tr dışındaki en ucuz mercury modeli 1700 TL civarında.

Razer Seiren X ile karşılaştırması:

HyperX Solocast ile karşılaştırması:

Razer markasının bütün mikrofonların ses alırken robot gibi iletiyor. İki ürünü de kullandım HyperX Solocast ile Razer arasında fark var videoda anlaşılmıyor ama HyperX Solocast daha temiz ve daha tok alıyor sesleri bilginiz olsun.

Razer markasının bütün mikrofonların ses alırken robot gibi iletiyor. İki ürünü de kullandım HyperX Solocast ile Razer arasında fark var videoda anlaşılmıyor ama HyperX Solocast daha temiz ve daha tok alıyor sesleri bilginiz olsun.

Yoo, hiç de öyle bir durum yok. Kendim bizzat kullanıyorum bu arada.

Benim sesim neden robot gibi gelmiyor?

Geri
Yukarı