Razer Tartarus İnceleme

Her neyse kardeşim bilmediğin konularda boş laf yapma. Bana atılan mesajlar yüzünden bu cümleyi kurdum. Laf sokmaya çalışıyor isen git başka foruma.
Farkındaysan incelemeni beğendiğimi söylemiştim ancak inceleme videonu burada paylaşıyorsan eleştirilere açık olman gerektiğini de bilmen gerekir. Hangi konuda neyi bilip bilmediğimi sen ölçemezsin/karar veremezsin. Eğer eleştirilere açık değilsen kimin başka forumlara gitmesi gerektiği aşikar. Dediğim gibi laf sokma değil eleştiri.

Farkındaysan incelemeni beğendiğimi söylemiştim ancak inceleme videonu burada paylaşıyorsan eleştirilere açık olman gerektiğini de bilmen gerekir. Hangi konuda neyi bilip bilmediğimi sen ölçemezsin/karar veremezsin. Eğer eleştirilere açık değilsen kimin başka forumlara gitmesi gerektiği aşikar. Dediğim gibi laf sokma değil eleştiri.

Konuyu uzatmaya gerek yok. Arkadaş kutuyu açarken bir yandan da konuşmuş ki akıcı olsun. Kutuyu açarken de nasıl açılacağını belirtmiş. Bunu bazen Technopat videolarında Ali Güngör de yapıyor. Gayet normal bir durum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı