Razer Tartarus Gamepad Kullanıcı İncelemesi

razer-tartarus-gaming-keypad-CGMagazine.jpg
Razer_Tartarus_Review_01.jpg

Razer'ın oyuncular için üretmiş olduğu 1 ms tepki süreli oyun canavarı.
Battlefield 4 oyunu için kısa süre önce satın aldım. Ürün söylenildiği gibi sıradan bir klavyeden daha hızlı ve kullanışlı. Cihazı USB portundan taktığınızda yüklenen Synapse 2.0 programı sayesinde üzerindeki tuşların hepsine joysticklerde dahil olmak üzere klavyeden istediğimiz tüm tuşlardan atamalar yapılabiliyor. İlave olarak macro kaydını istediğimiz herhangi bir tuşa da atayabiliyoruz.
Örneğin, Battlefield 4 oyununda paraşüt için çift tıklamamız gereken space tuşunu daha önceden kayıt yapıp en hızlı milisaniyede tek bir tuşla paraşütü açabiliyoruz. Aynı şekilde koşmak için basılı tutmamız gereken shıft tuşunu da W komutuyla kombine yapabiliriz. File örgülü kablosu, altın uçlu USB bağlantısı kaliteli ve sağlam plastikle Razer kaliteyi her üründeki gibi ön planda tutmuş.
Kullanıcı olarak bu markanın ürünlerinden memnunum. Fiyatı içinde aynısını söylemek isterdim, maalesef ülkemizde pek mümkün değil. Satın alanı üzmeyecek piyasadaki vaat edileni veren ürünlerden birisi. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben ürünü gamepad hariç her türlü ürüne benzettim valla. :D Hayırlı olsun, güzel inceleme elinize sağlık. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı