Çözüldü Razer Viper Mini altındaki kırmızı ışığın yanmaması normal mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
3
Yer
Adana
Daha fazla  
Zamanında Viper Mini'yi 260TL'ye falan almıştım. 1 yıl geçti, hala da memnunum. Lod sorunu falan diyorlar, ne demek isteniliyor anlamıyorum ama problemim yok. Skatezleri yakında değiştirmeyi düşünüyorum. Kırmızı ışık yanmaması normal mi?

@GalaxySal450

Son düzenleme:
Çözüm
Zamanında Viper Mini'yi 260TL'ye falan almıştım. 1 yıl geçti, hala da memnunum. Lod sorunu falan diyorlar, ne demek isteniliyor anlamıyorum ama problemim yok. Skatezleri yakında değiştirmeyi düşünüyorum. Kırmızı ışık yanmaması normal mi?

@GalaxySal450
Optik farelerde altta kırmızı ışık görülmez.

@GalaxySal450
Optik farelerde altta kırmızı ışık görülmez.

Çözüm
Peki her şey normal mi bir problem var mı? LOD sorunu tam olarak nedir?
Lift-Off Distance yani LOD sen fareyi kaldırdığında sensörün hala okuduğu yüksekliktir. Bu yükseklik fazla olduğunda istemediğin ani imleç kaymaları meydana gelebilir bu özellikle CS:GO, Valorant gibi FPS oyunlarında fazlasıyla can sıkabilecek bir durumdur. Razer Viper Mini'de bu sorun olduğunu biliyorum ama eğer oyun oynarken fareyi kaldırmıyorsanız bu dert edilecek bir problem değildir.

Yeni konular

Geri
Yukarı