Razer Viper Mini vs HyperX PulseFire Haste

Augustus Caesar

Hectopat
Yer
Rome
Daha fazla  
Merhaba el ölçüm 18 cm iki mouse arasında kaldım.
Razer Viper Mini ve HyperX PulseFire haste.
Oyunlarda claw günlük kullanımda palm tutuyorum hangisini almam daha iyi olur
Bir de delikli mouse rahatsız eder mi çabuk bozulur mu bunları cevaplarsanız sevinirim.

İki farede kaliteli sensörlere sahip. Razer farelere daha sıcak bakıyorum. İki farede üzmez. Fakat tutuş şekline göre Razer daha mantıklı duruyor. 16 cm el ile Viper Mini kullanıyorum, tutuş şeklim palm. Apex oynarken çok hızlı anlarda claw tutuyorum.

Merhaba el ölçüm 18 cm iki mouse arasında kaldım.
Razer Viper Mini ve HyperX PulseFire haste.
Oyunlarda claw günlük kullanımda palm tutuyorum hangisini almam daha iyi olur.
Bir de delikli mouse rahatsız eder mi çabuk bozulur mu bunları cevaplarsanız sevinirim.

Ben de aynı çıkmazdayım SS Prime mini ve bahsettiğiniz 2'si arasında kaldım. Fakat IPS ve g değerleri göz önüne alındığında Viper Mini altta kalıyor .
SS Prime mini(50G 450IPS)
Haste(40G 450IPS)
Viper Mini(35G 300IPS)

SS e 1 tık daha sıcak bakıyorum önceden RIVAL110 ve Rival 3 kullandığım için SS e güveniyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi arasından haste öneririm çok daha iyi bir fare, ama ikisi de güzel. Bende Viper Mini var bir tane de haste alacağım o kadar beğendim ikisini de. Hasteyi kullanıp iade etmiştim daha önce, haste gayet güzel on numara fare.

Ben de aynı çıkmazdayım SS Prime mini ve bahsettiğiniz 2'si arasında kaldım. Fakat IPS ve g değerleri göz önüne alındığında Viper Mini altta kalıyor .
SS Prime mini(50G 450IPS)
Haste(40G 450IPS)
Viper Mini(35G 300IPS)

SS e 1 tık daha sıcak bakıyorum önceden RIVAL110 ve Rival 3 kullandığım için SS e güveniyorum.
SteelSeries önermem. İPS değerleri arasındaki fark hissedilemez.

Haste önerimdir.

Geri
Yukarı