Razer Viper Ultimate mi Logitech G PRO X Superlight mı?

LykiaT

Hectopat
Lütfen kişisel olarak test etmediyseniz, internetten bildiğiniz kadarıyla yorum yapmayınız. Ben de internetten araştırdım fakat kişisel olarak kullananların düşüncesini merak ediyorum.

Kullandığım fare arızalı olduğu için yaklaşık 2-3 gündür fare araştırıyorum. En sonunda bu iki model arasında kaldım. Razer'a daha sıcak bakıyorum fakat kullanan kişilerin fikrini de almak istedim. Birini kullanmış olsanız bile fikrinizi belirtirseniz sevinirim. Son kararımı bugün vermek istiyorum. Aradaki yaklaşık 15 gramlık fark Razer için çok bir eksik yaratıyor mu?

Ülkemizde 1500 lira ve üstündeki bu fareleri satın alabilecek sayısı aşırı azken kişisel olarak test etmediyseniz yazmanız saçma, forumda bunları kullanan sayısı en fazla 5'dir.

Ben MediaMarkt'da elime aldım o kadar, uzun süre test edemedim fakat G Pro daha güzel hissettiriyordu.

Zaten ikisi de aşırı iyi fareler, hafif seviyorsanız G Pro X Superlight gayet mantıklı.

Ben normal G PRO Wireless kullanan birisi olarak hem de biraz Razer markasına mesafeli olduğumdan superlight tercih ederdim.

Ülkemizde 1500 lira ve üstündeki bu fareleri satın alabilecek sayısı aşırı azken kişisel olarak test etmediyseniz yazmanız saçma, forumda bunları kullanan sayısı en fazla 5'dir.

Ben MediaMarkt'da elime aldım o kadar, uzun süre test edemedim fakat G Pro daha güzel hissettiriyordu.

Zaten ikisi de aşırı iyi fareler, hafif seviyorsanız G Pro X Superlight gayet mantıklı.
Satın alan değil, test eden yazdım. Sonuçta test etmek için satın almak gerekmiyor, bazı mağazalarda sizin gibi gidip test eden sayısı az değil. Sonuçta hiç eline almamış insanlardan daha isabetli yorumlar yaparlar. Çok ve boş yorum olacağına az ve mantıklı olsun.

Uzun kullanımın önemli olduğunu düşünüyorum ben :) Rival 650 ilk çıktığında herkes övüyordu şimdi öneren yok, neden? Çünkü uzun kullanımda insanlar sıkıntı yaşadı, ürünü önermedi.

Uzun kullanımın önemli olduğunu düşünüyorum ben :) Rival 650 ilk çıktığında herkes övüyordu şimdi öneren yok, neden? Çünkü uzun kullanımda insanlar sıkıntı yaşadı, ürünü önermedi.
Tabii ki uzun kullanım önemli ama bu iki modelin uzun kullanımda bir sorun yaşatmadığı biliniyor sonuçta. Ele oturması, ağırlığı vesaire bakımından sordum. Çok uzun bir kullanım gerekmiyor sonuçta bunların farkını ayırt etmek için. Benim araştırmam sonucunda Razer'ın ele oturuşu, Logitech'in ağırlığı daha iyi diye bir kanıya varmıştım. Fakat Logitech'in ele oturuşunda size göre bir sorun yoksa Razer'dan bir eksiğini göremiyorum, aksine ağırlığı bakımından çok iyi. Hala kafam karışık gerçi. Galiba en sonunda ikisini de satın alıp sevmediğimi iade edeceğim gibi duruyor.

Lütfen kişisel olarak test etmediyseniz, internetten bildiğiniz kadarıyla yorum yapmayınız. Ben de internetten araştırdım fakat kişisel olarak kullananların düşüncesini merak ediyorum.

Kullandığım fare arızalı olduğu için yaklaşık 2-3 gündür fare araştırıyorum. En sonunda bu iki model arasında kaldım. Razer'a daha sıcak bakıyorum fakat kullanan kişilerin fikrini de almak istedim. Birini kullanmış olsanız bile fikrinizi belirtirseniz sevinirim. Son kararımı bugün vermek istiyorum. Aradaki yaklaşık 15 gramlık fark Razer için çok bir eksik yaratıyor mu?
Hocam merhaba fareyi aldınız mı? Ben de bu iki model arasında kaldım. PUBG için hangisini tercih etmeliyim?

Elinin uzunluğunu ve genişliğini biliyor musun?

Geri
Yukarı