Razer vs SteelSeries vs Corsair

Eternalist

Hectopat
Selamlar iyi forumlar, yeni bir klavye alacağım ve arada kaldım, demin şu an kullanıyor olduğum Razer mouse basmamaya başladı ve Razer'ı çok seven biri olarak geri çekildim biraz. Mekanik klavye alacağım fakat hangisi alsam diye düşünüyorum. Modeller Razer BlackWidow Elite, SteelSeries Apex 7, Corsair K70 MK2 Razer'ın tuş ömrü ve modern görüntüsü ve RGB aydınlatması çok güzel, Corsair'ın tasarım yönünü hiç sevmiyorum ama malzeme kalitesi daha iyiymiş, SteelSeries'e karşı nötrüm şu an. Lütfen hangi klavyeyi seçtiğinizi söyledikten sonra nedenini de söylerseniz çok mutlu olurum. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler, iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Soruna cevap verecek olursam şahsen Corsair K70 alırdım. İnternet üzerinde araştırma yaptım ve büyük çoğunluk Corsair diyor.

Yıllardır Razer kullanıyorum aşırı memnunum. Set yaptım zaten ve klavye konusunda SteelSeries hiç tatmin edici değil bence. Corsair çok güzel evet ama bence Razer'ya hem bu ışıklı mışıklı esprileri çok baydı artık.

Yıllardır Razer kullanıyorum aşırı memnunum. Set yaptım zaten ve klavye konusunda SteelSeries hiç tatmin edici değil bence. Corsair çok güzel evet ama bence Razer'ya hem bu ışıklı mışıklı esprileri çok baydı artık.

Anladım Corsair'ı eledim kendi kafamda, Razer BlackWidow Elite mi SteelSeries Apex 7 mi diye düşünüyorum. Razer BlackWidow v2'de tuş çıkıyormuş, bildiğin tuşlara birazcık sert basarsan çıkıyormuş. Sizce hangisini almalıyım? Razer'ı çok seviyorum ve tuş hissiyatı o tatmin edici basış hissiyatı ve sesi için alacağım öte yandan ailem rahatsız olur diye Apex 7'yi de düşünüyorum ama Red Switch'lerin basma hissiyatı Razer'daki gibi güzel olur mu? Kullanan var mı aranızda?

Geri
Yukarı