Razer vs SteelSeries vs Corsair

anladım corsair'ı eledim kendi kafamda,razer blackwidow elite mi steelseries apex 7 mi diye düşünüyorum,razer blackwidow v2'de tuş çıkıyormuş,bildiğin tuşlara birazcık sert basarsan çıkıyormuş,sizce hangisini almalıyım razer'ı çok seviyorum ve tuş hissiyatı o tatmin edici basış hissiyatı ve sesi için alacağım öte yandan ailem rahatsız olur diye apex 7'yi de düşünüyorum ama red switchlerin basma hissiyatı razer'daki gibi güzel olurmu kullanan varmı aranızda ?
Corsair oradaki en iyi seçenekken elemen beni şaşırttı doğrusu.Sen duymak istediklerin için konu açmıssın zaten bizim sana bir öneride bulunmamız seni pek ilgilendirmiyo gibi . Milet corsair corsair diye bağırırken bir kişi razer yazdı diye corsairı elemen beni benden aldı iyi günler.

Corsair oradaki en iyi seçenekken elemen beni şaşırttı doğrusu.Sen duymak istediklerin için konu açmıssın zaten bizim sana bir öneride bulunmamız seni pek ilgilendirmiyo gibi . Milet corsair corsair diye bağırırken bir kişi razer yazdı diye corsairı elemen beni benden aldı iyi günler.
yazımı baştan okursan anlarsın zaten sevmiyordum görüntüsünü corsair'ın.Sadece razer veya steelseries kötü markalarmı aralarında corsair ile çok fark varmı diye bu başlığı açtım.Başlıkta zaten çok fazla kalite farkı varsa corsair alacağım dedim.Ama çok bi fark göremedim açıkçası.

Corsair oradaki en iyi seçenekken elemen beni şaşırttı doğrusu. Sen duymak istediklerin için konu açmıssın zaten bizim sana bir öneride bulunmamız seni pek ilgilendirmiyor gibi. Milet Corsair Corsair diye bağırırken bir kişi Razer yazdı diye Corsair'ı elemen beni benden aldı iyi günler.

Kendin söylüyorsun benim yazmam ile aklına nasıl gireyim ben? Kalkıp bir kişinin Razer yazması demen aşırı komik :D adama bir şey söyledik o Razer hakkında 10 şey söyledi. Beni katman aşırı komik.

Kendin söylüyorsun benim yazmam ile aklına nasıl gireyim ben? Kalkıp bir kişinin Razer yazması demen aşırı komik :D adama bir şey söyledik o Razer hakkında 10 şey söyledi. Beni katman aşırı komik.
doğru,bide sadece bu arkadaş dedi diye ben o klavyeyi elemedim baştan söyledim zaten içimin ısınmadığını,bu arkadaşa takılman garip oldu şuan.

Bu kafada açılan konularda sonuç olarak konu sahibi %99 Razer tercih ediyor. O yüzden fazla bir şey yazmaya gerek yok.
Neden burdaki herkes bu kadar yargılıyor,''corsaircı tayfa'' 'dansınız anlaşılan ben hiçbirinin fanı değilim,corsair'ın görüntüsün sevmiyorum dedim ama almaya değerse alacağım dedim ve siz hala ısrar ediyorsunuz.Tek sorum görüntüsüne rağmen almaya değermi diye sordum,eğer önericekseniz önerin önermicekseniz okuyun alt+f4 insanları da uğraştırmayın kendinizide bir markanın fanlığını yapmak size hiçbirşey katmaz.

Razer sadece çok fazla adı duyulmuş bir marka gözü ile bakıyorum. O kadar da kaliteli bir marka değil. Şahsen paramı Razer'a harcamak istemem. Corsair ve Steelseries bakmanız daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı