RDR 2 90 TL Epic Games vs 150 TL Steam

Ben olsam Steam'den alırım, ama Epic ten de alabilirsin üstüne farklı bir oyunda alırsın. Bu tamamen kişisel bir tercih, kimisi arayüz hoşuna gidiyordur, kimisi ekran görüntüsü alıp paylaşmak istiyordur, kimisi arkadaşıyla aynı anda konuşmak istiyordur. Bunun hava atmak ile alakası yok. İnsanlar önce kişisel tercihlere, zevklere saygı duymalı. ''Akılsızdır'' demiş, kendi tercihim bu seni ilgilendirmez.

Epic kupon veriyor, ücretsiz oyun veriyor, yerel fiyat yapıyor Steam gibi hala yaranamıyor. Hala yok Steam kalitesi diyor. Dostum, aloo, Türkiye'de yaşıyorsun; dolar 16.50, euro 18,50. Neyin kalitesinden bahsediyorsun? Arada 50 TL var. Oyunu alıp oynayacaksın. Yemiyorsun. Oyna koy köşeye.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun aynı oyun ikisi de orijinal biri 60 TL daha ucuz ben 60 TL daha pahalıya Steam'den alırım ya da Steam'den aldım diyen kişileri anlamıyorum. Zaten iki tarafta da Rockstar Launcher bağlantısı kurmak zorundasınız. Epic Games'te oyunu kurduktan sonra direkt olarak oyuna girebiliyorsun, uygulamayı açmadan. Tamamen gösteriş işi bence. Steam profilimde sergileyeyim olayı.

Epic kupon veriyor, ücretsiz oyun veriyor, yerel fiyat yapıyor Steam gibi hala yaranamıyor. Hala yok Steam kalitesi diyor. Dostum, aloo, Türkiye'de yaşıyorsun; dolar 16.50, euro 18,50. Neyin kalitesinden bahsediyorsun? Arada 50 TL var. Oyunu alıp oynayacaksın. Yemiyorsun. Oyna koy köşeye.

Ücretsiz oyun verdi diye her oyunumu oradan mı alacağım? RDR2'yi Steam'den değil Epic Games'ten almıştım. Parası olan istediği platformdan almayı tercih eder neden bu kadar dert ediyorsun? Aynı görüşte olmadığınız kişilere attığınız şu gülme ifadesi ayrı bir olay zaten.

Eğer paran varsa Steam'den al neden dersen Steam de achivement sistemi var Epic de yok ama Rockstar'a bağlıyormuş diye duydum oyunu eğer öyleyse Epic'den de alınabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı