RDR 2 açık dünyası sarıyor mu?

Vago Mundo

Decapat
Daha fazla  
1 sene önce oynamistim ama sadece hikayesine odaklanarak oynamistim, o yüzden neredeyse haritasinda bir gram gezemedim ne var ne yok hiçbir şey bilmiyorum desem bile olur. Ama son zamanlarda acik dunyasini gezmekten zevk alan cok kisi gördüm.

Sizce sadece acik dunyasinda gezmek, yeni birseylee bulmak ve arada bir yan gorev yapmak icin tekrar yüklememe değer mi?

1 sene önce oynamistim ama sadece hikayesine odaklanarak oynamistim, o yüzden neredeyse haritasinda bir gram gezemedim ne var ne yok hiçbir şey bilmiyorum desem bile olur. Ama son zamanlarda acik dunyasini gezmekten zevk alan cok kisi gördüm.

Sizce sadece acik dunyasinda gezmek, yeni birseylee bulmak ve arada bir yan gorev yapmak icin tekrar yüklememe değer mi?
Evet.

Konu Güncellemesi: Arkadaslar Oyunu yükledim ama En son ki save i John'un oldugu kisimdan almis ve Baskada save yok. 6 save var ve hepsi de john marston tarafindan oynanilan yerler. Ben arthur ile gezmek istiyordum halbuki ve bunun tek caresi oyuna sifir baslamak galiba.

Size sorum: Oyuna sifirdan bir daha baslamak değermi? Sahsen o karli bölgelerde bayginlik gecirecektim en son.

Yeni konular

Geri
Yukarı