Çözüldü RDR 2 aktivasyon gerekli hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Agony1376

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ben RDR 2 yükledim bu sorunla karşılaştım. VPN kullanarak geçici bir çözüm buldum ama sonra bir çözüm daha buldum. Güvenli interneti devre dışı bıraktım ama yine çözülmedi. Ne yapmam gerek? Ve anlamadığım şekilde bu sorun Türkçe yamayı da etkiliyor. Bu sorun varken yani hata ekranında yazılar düzgün Türkçe karakter sorunu yok. Ama VPN ile girince Türkçe yamada sorun başlıyor. Türkçe karakter sorunu bunun için ne yapmam lazım acaba? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
@Netherrackminer hocam güveni interneti kapatarak çözdüm sorunu ve evet, Superonline.

Eğer interneti Superonline'sa Superonline tüm Rockstar oyunlarına kısıtlama getirdi. Oyunu ilk başta VPN'le acıp sonra ana menüye geldikten sonra VPN'i kapatabilirsin.

Hocam şeyi anlamadım Superonline Rockstar oyunlarına kısıtlama getirdi demişsiniz GTA 5'e giriyordum ben.
(Ama güvenli internet açık mıyıd kapalı mıydı hatırlamıyorum.)
Eğer interneti Superonline'sa Superonline tüm Rockstar oyunlarına kısıtlama getirdi. Oyunu ilk başta VPN'le acıp sonra ana menüye geldikten sonra VPN'i kapatabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Netherrackminer hocam güveni interneti kapatarak çözdüm sorunu ve evet, Superonline.

Hocam şeyi anlamadım Superonline Rockstar oyunlarına kısıtlama getirdi demişsiniz GTA 5'e giriyordum ben.
(Ama güvenli internet açık mıyıd kapalı mıydı hatırlamıyorum.)

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı