Steam RDR 2 "aktivasyon gerekli" hatası

ayhanege

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rx 6600 İ7 9700F H310M PRO VDH PLUS 16 GB Ram 240 GB SSD 2 TB Harddisk
Arkadaşlar merhaba. Taaa Steam yaz indirimlerinde RDR 2 almıştım 379 TL gibi uygun bir fiyata. Epeycede oynadım. Fakat bugün acayip boktan bir hata aldım. Oyuna giriyorum ve "aktivasyon gerekli" diyor. Halbuki oyun orijinal Steam'den aldım. Anlamadım bayağı araştırdım Rockstar Games'i silip yükledim oyun dosyalarını doğruladım hizmetlerden Rockstar Games Launcher Library'i elleden otomatiğe falan aldım ama sorunum düzelmedi. Belgelerden scoical clubu sil yükle yaptım falan filan ama yok olmuyor. Çözüm öneriniz var mı? VPN aç derseniz nasıl açacağımı bilmiyorum. Güvenli interneti kapa derseniz de zaten kapalı kaç kere kapattım Türk Telekom Online işlemler uygulamasından.

Arkadaşlar merhaba. Taaa Steam yaz indirimlerinde RDR 2 almıştım 379 TL gibi uygun bir fiyata. Epeycede oynadım. Fakat bugün acayip boktan bir hata aldım. Oyuna giriyorum ve "aktivasyon gerekli" diyor. Halbuki oyun orijinal Steam'den aldım. Anlamadım bayağı araştırdım Rockstar Games'i silip yükledim oyun dosyalarını doğruladım hizmetlerden Rockstar Games Launcher Library'i elleden otomatiğe falan aldım ama sorunum düzelmedi. Belgelerden scoical clubu sil yükle yaptım falan filan ama yok olmuyor. Çözüm öneriniz var mı? VPN aç derseniz nasıl açacağımı bilmiyorum. Güvenli interneti kapa derseniz de zaten kapalı kaç kere kapattım Türk Telekom Online işlemler uygulamasından.

Proton VPN indir.

Steam'i açtıktan sonra RDR2'ye Steam'den değil de Rockstar Games Launcher'dan girmeyi deneyin. Ama Steam yine arkada açık kalsın.

Steam'i açtıktan sonra RDR2'ye Steam'den değil de Rockstar Games Launcher'dan girmeyi deneyin. Ama Steam yine arkada açık kalsın.

Onu da denemiştim ama yok olmuyor. Bu gece bir sil yükle yapmayı deneyeceğim ama gene de boşa zaman kaybı savelerim falan gidecek. Yani sil yükle denemeden VPN'siz çözüm yok mu be ya.

Güvenli internet açık mı? Açıksa kapatmayı dene.

Sorun güvenli internetten sanırım kapatınca düzelicek.

Güvenli internet açık mı? Açıksa kapatmayı dene.

Sorun güvenli internetten sanırım kapatınca düzelecek.

Hocam vallaha Türk Telekom Online işlemlerden kapattım ama yok düzelmiyor bir türlü düzeltemedim. İnternette modemi resetleyin falan diyorlar ama. Bilmiyorum modem resetlemeyi ayrıca resetledikden sonra bozulur mu internet falan yani.

Kaspersky VPN indirebilirsin. Uygulamayı açıp hesap oluştur. Sonra tek tuşla VPN'i aç. Oyuna gir, VPN'i kapat. İyi oyunlar.

Bir deneyim hocam. Hayır yani saçma sapan işler ya. Parasını veriyoruz gene de uğraştırıyorlar. Bir de ucuzda değil yani. 100 TL civarı olsa çok da umurumda olmazda 400 TL'ye aldım şu an dolara geçtiler 1700 TL'ye yaklaştı.

Geri
Yukarı