Sürprizbozan RDR 2 Arthur Morgan'ın parasını John'a nasıl veririz?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Kardeş pig farm neresi? Kendimizi nasıl soyduracağız? Gizli bölme nerede gibi şeyleri bilmiyorum bunu anlatan bir YouTube videosu var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Binbir zahmetle topladığımız paraların Arthur Morgan'ın ölümü ile yok olmasına gönlünüz razı değil ise çözümü var. Arthur son bölümde çantasını John'a verdiği zaman içinde para, topladığı av ve bitkisel ürünler olmuyor. Hatta ahırda olan atlar da gidiyor. O yüzden pig farm görevini yapmadıysanız yine bekleyin yapmayın. 6. bölümün sonlarında iki görev kalıyor. John ile köprü uçurma ve charles ile şefin oğlunu kurtarma görevi. Bu görevlerden sonra Arthur'un nesi varsa hepsini satın.( çantasında bulunan değerli şeyleri, topladığı av ve bitkisel şeyleri. Ahırda atlarınız varsa onları da.) Her şeyi nakite çevirdikten sonra pig Farm'a gidip kendinizi bir güzel soydurun ama intikam peşine düşmeyin, oyunu bitirin. John olarak oyun başladıktan sonra seyahat etmeye başladığınızda da pig Farm'a gidip, girişteki resmin arkasında bulunan gizli bölmeden paranızı alın.

Teşekkürler

Hocam oyunun sonunda 45 bin dolarımız oluyordu. Bir an çok sevinmiştim 45 bin dolar geldi diye. Fakat Micah alıp gidiyor. Onu almanın bir yolu var mı?

Hocam oyunun sonunda 45 bin dolarımız oluyordu. Bir an çok sevinmiştim 45 bin dolar geldi diye. Fakat Micah alıp gidiyor. Onu almanın bir yolu var mı?

Hocam oyunun sonu diye bahsettiğiniz kısım yüksek ihtimal Arthur Morgan'ın öldüğü kısım. Oyuna sonra devam edin sonunu göreceksiniz.

Hocam oyunun sonu diye bahsettiğiniz kısım yüksek ihtimal Arthur Morgan'ın öldüğü kısım. Oyuna sonra devam edin sonunu göreceksiniz.
Hocam maalesef Arthur vefaf etti... John'a geçti fakat her şeyim gitti Arthur'un bari kendi parasını almak mümkün mü? İyi para kasmıştım.

Hocam maalesef Arthur vefaf etti... John'a geçti fakat her şeyim gitti Arthur'un bari kendi parasını almak mümkün mü? İyi para kasmıştım.
Kardeş,konunun başında,detaylı olarak Arthur'un parasının John'a nasıl geçireleceğini anlatmıştım. Sanırım dikkat etmedin.

Yeni konular

Geri
Yukarı