RDR 2 Dünyanın En İyi Oyunudur

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Reis nasıl anlamazsın hikayeyi ya, aynı oyunu konuşmuyoruz sanirim cidden hikaye o kadar iyi ki 7-8 defa oynadım yine zamanım olsa oynarım.
Kral yani bir şey anlattığını düşünmedim. Derinlik açısından, klasik çete gibi. Hani böyle klasik işte anlatamıyorum bile ki. Soygun üzücü sevindirici şeyler. Hani spoiler olmasın diye yazmayacğaım da. Anladın sen espirisi yok. Bir şey anlatmıyor bence. Ama sonuna bakalım. Vurucu bi son yapar sevdirir belki.

Rockstar daha iyisini yapana kadar en iyisi bu.
kemal-sunal-bir-illuminati-projesidir_1161373.jpg

Konunun başlığını koklayınca bile tartışma çıkacağı belli oluyor hocam. :D
Ben böyle ortamlarda yeniyim oğlum bilemiyorum bu internet alemini meğer herkes klavye üzerinden atıp tutan, altı desteksiz fikirleri hunharca savunmaktan başka bir şey yapmıyormuş. Türkiye' nin genel sıkıntısı sanırım bu durum. Kendi çıkarları olmadığı halde olguları veya nesneleri kutsallaştırma.

Kral yani bir şey anlattığını düşünmedim. Derinlik açısından, klasik çete gibi. Hani böyle klasik işte anlatamıyorum bile ki. Soygun üzücü sevindirici şeyler. Hani spoiler olmasın diye yazmayacğaım da. Anladın sen espirisi yok. Bir şey anlatmıyor bence. Ama sonuna bakalım. Vurucu bir son yapar sevdirir belki.

Neyse kral neyi tartışıyoruz yazık zamanımıza.

Witcher 3 fan boyu değilsen, TLOU2'deki saçmalıkları anlayabilecek kapasitede isen zaten hangi oyunun en iyi olduğunu anlıyorsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı