RDR 2 Dünyanın En İyi Oyunudur

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Oyunları savunup firmalara kendinizi kölelik etmeyin. 2 oyununda güzel ve kötü olduğu tarafları var, sen geleceksin Witcher 3'ün vuruş hissini bana mı savunacaksın?
E kanka bu lafı dedirttik okey bana. Şuan arkada rdr2 oynarken bu yorumları yapıyorum ben. Para mı kazanıyorum ki savunayım. Lapppp diye gelip bir şeyler yazmışınız. Olanı söyledik. Yoksa harika oyunlar.

Witcher 3'ün hikayesi dışında artısı yok, animasyonları dandik, grafikleri modlarla güzel oluyor, yapay zeka leş, vuruş hissi yok.

Yan görevleri harika, karakterleri akılda kalıcı, müzikleri RDR2 ile kapışır (RDR2 daha iyi gözümde) dünyası çok iyi Skellige yeter be. DLC'lerini konuşmamıza gerek bile yok yeni bir oyun yapmışlar resmen. RDR2 öveceğim diye W3 kötülemenize gerek yok. RDR2 den bana göre iyi yanlarını saydım bu arada.

En iyi oyun kavramının kişiden kişiye göre değişeceğini bildikten sonra bu tür yazılar çok boş geliyor.
Abi aslında insanlar gelip bana göre hayır çünkü bundan dolayı, bana göre evet çünkü bundan dolayı der ve kaliteli sohbet edilir diye düşünüp bana göre diye not yazmak istemedim başlığa ama herkes misyonerlik yapmaya başladı. Benim için RDR başkası için PUBG olur veya başka bir şey önemli olan eğlenmek kim neyle eğleniyorsa eğlensin.

Witcher 3'ün hikayesi dışında artısı yok, animasyonları dandik, grafikleri modlarla güzel oluyor, yapay zeka leş, vuruş hissi yok.
Sadece hikayesi var. Katılıyorum. RDR 2'de hikayeden tut oynanış, çeşitlilik, ayrıntı, gerçekçilik yani her halt var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı