Oyun RDR 2 Epic Games'te 99 TL!

Arkadaşlar son şans sanırım. Steam indirimi ayın 20'sinde, Epic'deki RDR2 indirimi ise 23'ünde bitiyor. İsterseniz 20 sine kadar bekleyin Steam fiyatını öğrenin. Eğer fiyat tatmin etmezse Epic'den çekersiniz.

Adam belki oyununun saatini profilinde, başarımlarını göstermeyi istiyor. Belki de Steam arayüzü ve istemcisi daha hoş ona göre? Ucuzun yerine pahalıyı alan insanlara sataşmakta üstümüze yok.
380 liraya düşer indirimde. Değmez bence.

Adam belki oyununun saatini profilinde, başarımlarını göstermeyi istiyor. Belki de Steam arayüzü ve istemcisi daha hoş ona göre? Ucuzun yerine pahalıyı alan insanlara sataşmakta üstümüze yok.
Yok olay farklı, beyefendi diyor ki, Steam'e zam gelince Epic Games'e de gelsin. Ucuz olunca Epic'den almak zorunda kalıyoruz, buna da tekellik adını veriyor, tam tersi olduğunun farkında değil :D Epic Games'de ucuz olduğu için isyanlarda.

Yıllarca Nvidia'nın tekelliğine laf ettik, "AMD kartlar niye ucuz, almak zorunda kalıyoruz" diye söylenmedik hiç. Sistemlerimizi mis gibi Vatan'dan toplamak varken, ucuz olsun diye farklı farklı satıcılara yönelip, "Niye ucuza satıyorsunuz, Vatan'dan alacaktık ne güzel!" de demedik.

böyle bişey olamaz dün 300 liraya aldım fiyatı artar diye şimdi 100 lira olmuş hiç oynamamıştım iade ettim 100 liradan alıcam şimdi

Epic'te oynayacağıma korsan oynarım paranızı çöpe atmayın.
Bu nedir?
Epicten oynayınca at yerine katır mı sürüyorsunuz oyunda? Grafikler 3d yerine 2d mi oluyo? Altı patlar yerine mızrak mı kullanıyorsunuz?
Nerde ucuzsa ordan alıp oynayın. Saçmalamayın. Zengin bir ülke değiliz, bizim insanımızdaki bu şımarıklığı anlayamıyorum ya.

Geri
Yukarı