RDR 2 Epic'ten Steam'e taşınabilir mi?

Bazılarında o da işe yaramıyor. Yanlışlıkla açtığımda bir hafta VPN yüzü göremedim :D

Çözümü var. Başka oyun oynayabilirsiniz dönene kadar?

İlk cümlenizi anlayamadım.

1 hafta buradayım laptopta yeni bir RDR2 yüzü görmek istiyorum.
Wifi bağlanınca ağda oturum açtırıyor otel. Bir şekilde bu indirmeleri engelleyen sistemi aşamaz mıyım?

İlk cümlenizi anlayamadım.

1 hafta buradayım laptopta yeni bir RDR2 yüzü görmek istiyorum.
Wifi bağlanınca ağda oturum açtırıyor otel. Bir şekilde bu indirmeleri engelleyen sistemi aşamaz mıyım?
Bazı güvenli net koruma duvarlarında VPN de işe yaramıyor. Otel internetlerini dışarıdan kullananlara ve suçlara karşın şifreliyorlar.

Oteldeyim bazı sitelerde uygulamalarda vs. kısıtlama var sanırım Steam'daki RDR 2'mi PC'me indiremiyorum ama Epic Games'ten indirme yapabiliyorum Epic'ten RDR2 indirsem Steam'e taşıyıp kullanabilir miyim?

Evet taşıyıp kullanabilirsin aynı olayı GTA için yapıyordum, Steam'den indirip Epic'e taşıyordum. Yalnız Steam'e ait olan dosyaları silmen gerekiyor içinden steamapi.dll gibi mesela.
Evet taşıyıp kullanabilirsin aynı olayı GTA için yapıyordum, Steam'den indirip Epic'e taşıyordum. Yalnız Steam'e ait olan dosyaları silmen gerekiyor içinden steamapi.dll gibi mesela.
Epic'ten indirip Steam'e taşıycaksan da epic dosyalarında ki epice ait şeyleri silmen lazım

Epic'ten indirip Steam'e taşıycaksan da Epic dosyalarında ki Epic'e ait şeyleri silmen lazım

Tek sorun kaldı o da benim Epic'te RDR2m olmaması :/

Yeni konular

Geri
Yukarı