RDR 2 Free Roam'da neler yapılabilir?

Mrmorgan

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Oyunu bitirdim şimdi Free Roam'da takılıyorum ama yapacak bir şey bulamıyorum. Neler yapabilirim Free Roam'da? Şimdiden sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Günlükteki soygunları yapabilirsiniz.

Efsanevi hayvanları ve diğer hayvanları kusursuz avlayabilirsiniz. Silahları upgrade edebilirsiniz.

Oyundaki gizli easter eggleri bulabilirsiniz. Kim bilir belki siz yeni bir easter egg keşfedersiniz 🙂

Oyundaki gizli ekipmanları (Viking baltası, kaskı, savaş bıçağı) bulabilirsiniz.

Tarikatlara ve çetelere bulaşabilirsiniz.

Balık tutabilirsiniz.

Fazla alkol alıp insanlara sataşabilirsiniz.

Kendi kendinize roleplay kasıp oyunda takılabilirsiniz.

Bulabileceğiniz görev eşyalarını (sigara kartları/dinozor kemikleri gibi) arayabilirsiniz.

Nadir atları bulabilirsiniz. (Kırmızı,beyaz ve siyah Arap atı vb.)

Cesetleri kuzgunlara yem edebilirsiniz.

Cesetleri tek bir yere toplayıp molotofla yakarken dinamitle havaya uçurabilirsiniz.

Değişik saç sakal ve giyim tarzları deneyebilirsiniz.

Ayı olan kulübeye girebilirsiniz 🙂

Ve aklıma gelenlerden sonuncusu olarak Saint Denis'teki gizli yerleri keşfedebilirsiniz 🙂

Katliam yapın en rahatlatıcı şey bara girin bir şeyler yapın.
Hocam öyle yaptım biraz şu an $1,500.00 bounty var.
Bu oyunda birilerini öldürürken acıyorum aşırı gerçekçi yapmışlar. Sanki her NPC gerçekten yaşıyor gibi hissettiriyor.
Haklısınız hocam ama baya eğlenceli. shotgunlarla kafaların patlaması özellikle inanılmaz bir şey hele birde FPS modunda ise daha da inanılmaz bir şey.
Eğer sıkılıyorsanız ve yan görevleri yapmadıysanız, yan görevleri yapın.
Onlarıda yapıyorum hocam. Birde ben şu an John Marston'ı oynuyorum ve Arthur Morgan ile hiç yan görev yapmamıştım ama sadece Arthur Morgan'a ait olan yan görevler varmış onları yapma şansın yok değil mi?
Günlükteki soygunları yapabilirsiniz.

Efsanevi hayvanları ve diğer hayvanları kusursuz avlayabilirsiniz. Silahları upgrade edebilirsiniz.

Oyundaki gizli easter eggleri bulabilirsiniz. Kim bilir belki siz yeni bir easter egg keşfedersiniz 🙂

Oyundaki gizli ekipmanları (Viking baltası, kaskı, savaş bıçağı) bulabilirsiniz.

Tarikatlara ve çetelere bulaşabilirsiniz.

Balık tutabilirsiniz.

Fazla alkol alıp insanlara sataşabilirsiniz.

Kendi kendinize roleplay kasıp oyunda takılabilirsiniz.

Bulabileceğiniz görev eşyalarını (sigara kartları/dinozor kemikleri gibi) arayabilirsiniz.

Nadir atları bulabilirsiniz. (Kırmızı,beyaz ve siyah Arap atı vb.)

Cesetleri kuzgunlara yem edebilirsiniz.

Cesetleri tek bir yere toplayıp molotofla yakarken dinamitle havaya uçurabilirsiniz.

Değişik saç sakal ve giyim tarzları deneyebilirsiniz.

Ayı olan kulübeye girebilirsiniz 🙂

Ve aklıma gelenlerden sonuncusu olarak Saint Denis'teki gizli yerleri keşfedebilirsiniz 🙂
-Soygun nasıl yapılıyor hocam daha doğrusu nereleri soyabiliyoruz?
-Çetelerin olduğu özel bir bölge var mı hocam?
-Ayı olan kulübe ne hocam? :)
-Hocam Saint Denis'in üstünde küçük bir ev var oraya gidince adam bize "aç mısın? Gel yemek yaptım" diye sesleniyor sonra o eve girdiğimiz an adam sopayı vurup bayıltıyor bizi sonra araya sinematik falan giriyor. Biliyor musunuz o meseleyi?

Son düzenleme:
Hocam öyle yaptım biraz şu an $1,500.00 bounty var.

Haklısınız hocam ama baya eğlenceli. shotgunlarla kafaların patlaması özellikle inanılmaz bir şey hele birde FPS modunda ise daha da inanılmaz bir şey.

Onlarıda yapıyorum hocam. Birde ben şu an John Marston'ı oynuyorum ve Arthur Morgan ile hiç yan görev yapmamıştım ama sadece Arthur Morgan'a ait olan yan görevler varmış onları yapma şansın yok değil mi?

-Soygun nasıl yapılıyor hocam daha doğrusu nereleri soyabiliyoruz?
-Çetelerin olduğu özel bir bölge var mı hocam?
-Ayı olan kulübe ne hocam? :)
-Hocam Saint Denis'in üstünde küçük bir ev var oraya gidince adam bize "aç mısın? Gel yemek yaptım" diye sesleniyor sonra o eve girdiğimiz an adam sopayı vurup bayıltıyor bizi sonra araya sinematik falan giriyor. Biliyor musunuz o meseleyi?
- Soygun yapmak için iki seçeneğiniz oluyor;
• Alım satım yapabildiğiniz bir dükkana girebilir ve oradaki çalışan kişiye silah dogrultarak kasadaki parayı alabilirsiniz.
• Bazı şekillerde (kamp yapan kişilerle konuşmak, çete üyeleriyle konuşmak gibi)
oyun soyulabilecek yerleri size ipucu olarak veriyor.
Hosea ile yaptığımız soygun mantığında düşünebilirsiniz. Arthur'un günlüğüne bakarsanız belki çok önceden almış olduğunuz bir soygun ipucunuz olabilir.

- Lemoyne Akıncıları Rhodes yakınlarında olduğunu hatırlıyorum. Diğer çeteleri bulmak için haritada biraz daha gezinmek yeterli olacaktır.

- YouTube'danda bakabilirsiniz. Kısa bir olay aslında.
Safir ile John'un ayı saldırısı yediği yere yakın olması lazım. Eğer yanlış hatırlamıyorsam.
Fazla içerik anlayamayacağım, hevesi kaçmasın 🙂

- Hocam oyunda çok fazla event var. Ama aynısı olmasa da benimde başıma gelmişti. (Domuz çukuruna atılıyordum)

+ Olarakta bounty görevlerini yapabilirsiniz. Gayet eğlenceli olabiliyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı