RDR 2'de 1000 dolar ile neler yapılabilir?

Selam arkadaşlar.
RDR 2'ye yeni başladım ve 1000 dolar para birikti. Bu para ile neler yapılabilir?
Yeni başladığımdan dolayı ne yapabileceğimi bilmiyorum.
Yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam at almayın. Lake Isabella'ya gidip beyaz Arap atını evcilleştirip, sahiplenin. Oyundaki en güzel at sonuçta. Sonra en güçlü silahları alın. Güzel de bir kıyafet aldıktan sonra şahane olur. Herkes saygı duyar. Bu arada kampa bağış yaparak ve kampın ihtiyaçlarını gidererek onurunuzu artırabilirsiniz.

Hosea'nın verdiği atı kullanıyorum. Oyunuda onunla bitirmeyi düşünüyorum. Benim hiç hızla felan işim yok. Ağır ağır atı sürerek oyunun tadını sonuna kadar çıkarıyorum. 1000 dolara gelecek olursakta diğer arkadaşların söylediklerinden farklı önerilerde bulunmaya çalışacağım. At satın aldığınız yere girip atınızın bakımını yaptırabilirsiniz. Orada eyer özelleştirmelerini deneyebilirsiniz. Efsanevi veya kusursuz hayvanlar avlayip onlardan kıyafet parçaları yaoabilrsiniz. Kamp geliştirmelerinden Pearson'ın aletlerini geliştirip çantanızı geliştirebilirsiniz. Poker oynayabilirsiniz. Domino oynayabilirsiniz. Erzak ve tonikler alabilirsiniz. Kendinize güzel çekidüzen verecek şekilde kıyafetler alabilirsiniz. Arthur ile Saint Denis'te satılan takımların hiçbirini almadım. Çünkü bana göre Arthur'a pek yakışmıyorlardı. Kendim daha iyi özelleştirmeler yapabiliyordum.

At alması saçma gitsin Arap atı çalsın saint denis gidip çok kolayca altın türkmen atı ve siyah Arap atı çalabilir özellikle ben türkmen atı taraftarıyım siyah Arap atı hızlı olsa da engellerden atlamada özürlü bir mekaniğe sahip.

Eki Görüntüle 1903101

Bende anlık RDR2 indiriyorum ikinci defa bitirmek için :D
Hocam Allah sabır versin. Benzer hızları alıyoruz.

Bu arada kesinlikle at al. Bu benim atı kim verdiyse belasından bulsun. Benim atım öldüğünde bana saçma sapan bir at geldi. Hızı yavaş, dayanıklılığı berbat. Bir defa bir yere vursam ölüyor. Bu at yüzünden ekstra 4-5 saat oynamışımdır oyunu.

Hocam Allah sabır versin. Benzer hızları alıyoruz.

Bu arada kesinlikle at al. Bu benim atı kim verdiyse belasından bulsun. Benim atım öldüğünde bana saçma sapan bir at geldi. Hızı yavaş, dayanıklılığı berbat. Bir defa bir yere vursam ölüyor. Bu at yüzünden ekstra 4-5 saat oynamışımdır oyunu.

Hocam sizin atınız teknesse gezinti atıdır ve gerçekten berbat bir at.

Hocam yanlış anlamayın ama oyunun başında nasıl 1000 dolar para kazandınız?

23 saatim var. 4-5 gün falan oluyor oyuna başlayalı. Oyunda yeni olunca, para harcasammı harcamasam mı durumum oldu. Böyle böyle birikti.

Hosea'nın verdiği atı kullanıyorum. Oyunuda onunla bitirmeyi düşünüyorum. Benim hiç hızla falan işim yok. Ağır ağır atı sürerek oyunun tadını sonuna kadar çıkarıyorum. 1000 dolara gelecek olursakta diğer arkadaşların söylediklerinden farklı önerilerde bulunmaya çalışacağım. At satın aldığınız yere girip atınızın bakımını yaptırabilirsiniz. Orada eğer özelleştirmelerini deneyebilirsiniz. Efsanevi veya kusursuz hayvanlar avlayip onlardan kıyafet parçaları yaoabilrsiniz. Kamp geliştirmelerinden Pearson'ın aletlerini geliştirip çantanızı geliştirebilirsiniz. Poker oynayabilirsiniz. Domino oynayabilirsiniz. Erzak ve tonikler alabilirsiniz. Kendinize güzel çekidüzen verecek şekilde kıyafetler alabilirsiniz. Arthur ile saint Denis'te satılan takımların hiçbirini almadım. Çünkü bana göre Arthur'a pek yakışmıyorlardı. Kendim daha iyi özelleştirmeler yapabiliyordum.

Teşekkür ederim tavsiyelerin için, dediklerini yapmaya çalışacağım.

Hocam at almayın. Lake ısabella'ya gidip beyaz Arap atını evcilleştirip, sahiplenin. Oyundaki en güzel at sonuçta. Sonra en güçlü silahları alın. Güzel de bir kıyafet aldıktan sonra şahane olur. Herkes saygı duyar. Bu arada kampa bağış yaparak ve kampın ihtiyaçlarını gidererek onurunuzu artırabilirsiniz.

hikayenin ileriki kısımlarında atımızın öleceği Spoiler'ını biliyorum. Bu atı alıp ölmek istemem

Bu konu hakkında bilgi verebilir misiniz?

Geri
Yukarı