RDR 2'de 1000 dolar ile neler yapılabilir?

Kisake

Decapat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar.
RDR 2'ye yeni başladım ve 1000 dolar para birikti. Bu para ile neler yapılabilir?
Yeni başladığımdan dolayı ne yapabileceğimi bilmiyorum.
Yardımcı olursanız sevinirim.

Selam arkadaşlar.
RDR 2'ye yeni başladım ve 1000 dolar para birikti. Bu para ile neler yapılabilir?

Kral öncelikle para harcamaktan korkma mermiyi kasarsın ilkin git en güçlü silahları al gerisinde keyfine göre kıyafet dizebilirsin.

Kampı geliştirebilirsin , silah alabilirsin eğer kozmetiğe önem veriyorsan silahları altın tarzında boyayabilirsin , kıyafet alabilirsin.

Üstünüze mis gibi bir takım çekin hocam bir de at alırsanız mis gibi gezersiniz zaten silahada paranız yetiyor.

At alması saçma gitsin Arap atı çalsın saint denis gidip çok kolayca altın türkmen atı ve siyah Arap atı çalabilir özellikle ben türkmen atı taraftarıyım siyah Arap atı hızlı olsa da engellerden atlamada özürlü bir mekaniğe sahip.

1692044095604.png

Bende anlık RDR2 indiriyorum ikinci defa bitirmek için :D

Selam arkadaşlar.

Öncelikle silahçıya git. Şu an açılmış olan tüm silahlara bir bak. En beğendiklerini al, özelleştir. Paraya kıy. Para çok sıkıntı olmuyor oyunda. Tüm silahlar sağ altta büyük bir şehir var orada bulabilirsin. Ayrıca o büyük şehirden bir kıyafetciye git ve kıyafet seç. Silahçıdan mermi alabilirsin kafaya takma. Mermi kapasiteni arttırmak için aksesuar da var, onu da alabilirsin. At almana gerek yok dışarıda bulup kullanmanı öneririm. İyi oyunlar.

Dostum 1000 dolara 2000 defa mükkeemmel bir banyo keyfi çıkarabilirsin, tabi arthurun kadına anlattığı garip konuşmaları saymazsak mükemmel diyebiliriz.

Öncelikle silahçıya git. Şu an açılmış olan tüm silahlara bir bak. En beğendiklerini al, özelleştir. Paraya kıy. Para çok sıkıntı olmuyor oyunda. Tüm silahlar sağ altta büyük bir şehir var orada bulabilirsin. Ayrıca o büyük şehirden bir kıyafetciye git ve kıyafet seç. Silahçıdan mermi alabilirsin kafaya takma. Mermi kapasiteni arttırmak için aksesuar da var, onu da alabilirsin. At almana gerek yok dışarıda bulup kullanmanı öneririm. İyi oyunlar.

At alması saçma gitsin Arap atı çalsın saint denis gidip çok kolayca altın türkmen atı ve siyah Arap atı çalabilir özellikle ben türkmen atı taraftarıyım siyah Arap atı hızlı olsa da engellerden atlamada özürlü bir mekaniğe sahip.

Eki Görüntüle 1903101

Bende anlık RDR2 indiriyorum ikinci defa bitirmek için :D

Sağ alttaki şehirden kastığınız; saint denis kasabası olarak anladım, teşekkür ederim tavsiyeniz için.

Dışarıdan evcilleştirebileceğim önerdiğiniz güzel at varsa yerini söleyebilir misiniz?

Red Dead Redemption 2 24.06.2023 15_31_11.png

Ben büyük atı kullanıyorum. Sever misin bilemem ama at sürüsü gördüğün her yerde çıkar genel olarak. Çok uzun zaman önce bulduğum için tam neredeydi hatırlamıyorum.

Geri
Yukarı