Sürprizbozan RDR 2 hayal kırıklığı

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Katılıyorum, oyunu ben de beğenmedim. Grafikleri dışında hiçbir artısı yok benim için. Oynanış çok hantal, hikaye de pek iyi gelmedi bana açıkçası. Öyle övüldüğü gibi 101/100 puanlık bir şey olarak göremedim.

Ayrıca bazı arkadaşlar witcher 3 övenlere laf atıyorlardı. "Fanboysunuz siz" diye. Bu başlığı kaydedeyim de, birdaha öyle diyen birini görürsem bu sayfanın linkini atarım. Görsünler fanboyluk nasıl oluyormuş :D

Dostum bak, Witcher serisini ben de sevmiyorum. Oynanış olarak bana hitap etmiyor oyun ama o da güzel oyun. Onun da hikayesi harika. Ben sevmiyorum diye Witcher hayal kırıklığı olmuyor. Burada başlığı açan arkadaşa gelen tepkinin sebebi acayip bir dil kullanması.

Eğer bilgisayarı açayım oyun oynayayım kafa dağtayım diye oynadıysanız zaten oyundan alıcağınız maksimum şey bu.

Sorun sanki sizde gibi kabullenseniz iyi olur aslında. Bende mesela Elden Ring gibi bir şaheseri bir türlü ısınamıyorum ama çok kaliteli bir oyun olduğunun farkındağım. Kalitesiz olan benim oyun zevkim.

Dark Souls 1'i defalarca bitirdim, benim için baş yapıttır. Sırf Dark Souls-3 için sistemi yükselttim. Son bossa gelebilmeme rağmen oyun içime sinmedi bir türlü. Elden Ring siner mi bilemiyorum? Vakit bulursam (DS3'ü içime sindirebilirsem) onu da deneyeceğim. Ama souls oyunlarında başyapıt Dark Souls 1'dir. Oynamadıysanız oynayın
RDR-2 benim ilk orijinal oynadığım oyun olacak bakalım nasıl bir sonuç alacağız.

Dark Souls 1'i defalarca bitirdim, benim için baş yapıttır. Sırf Dark Souls-3 için sistemi yükselttim. Son bossa gelebilmeme rağmen oyun içime sinmedi bir türlü. Elden Ring siner mi bilemiyorum? Vakit bulursam (DS3'ü içime sindirebilirsem) onu da deneyeceğim. Ama souls oyunlarında başyapıt Dark Souls 1'dir. Oynamadıysanız oynayın
RDR-2 benim ilk orijinal oynadığım oyun olacak bakalım nasıl bir sonuç alacağız.

Yok vallahi bende olmuyor DS 2 DS3 oynadım ama yok yapamıyorum ve çok üzülüyorum keşke bende keyif alsam diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı