RDR 2 için Türkçe yamanın fiyatı ne kadar olmalı?

Plati vb yerlee güvensiz diye biliyorum ?

Bir de rdr 2 yi 1600af+rx570 ve 8gb ramle hangi ayarda nasıl oynarım ?
Gayet güvenli. Ödeme yaparken bilgileri bankanızın sayfasından giriyorsunuz. Diğer soruya gelirsek ben RX 570'le ultra'da oynuyorum 2-3 ayar high'da ama RAM'iniz biraz sıkıntı çıkarabilir.

Donanım haber Forum konusundan birebir alıntıdır.

"
Merhaba millet, RDR2'yi çok beklediniz, çok istediniz, test aşaması sonlanmıştır, en başta çıkış tarihini söyleyerek başlayalım: 20 Temmuz 2020. Ülkemizde yapılan en büyük yerelleştirme projesi tam olarak 7 ayda bitti. Kurulum videosu ile beraber açıklama yapacaktık ama videonun hazır olması geceyi bulacağı için, videoyu önümüzdeki günlerde sizlerle olacak.

Neden 20 Temmuz? Program konusunda yazılımcılarımız geliştirmeler yapıyor, olağanca sorunsuz şekilde yamaya erişmeniz için kelimenin tam anlamıyla gece gündüz çalışıyorlar.

Yama, yeni başlattığımız Game Pass sistemine eklenecek. Game Pass nedir? Gerçekleştirdiğimiz bütün projelere aylık, sabit bir ücret ödeyerek erişebileceğiniz bir sistem. Game Pass ücreti 20 lira olarak belirlendi. Artık bütün projelerimiz, RDR2 de dahil olmak üzere, aylık olarak Game Pass'e eklenecek. Bu sistemde, size her ay en az bir yeni proje sunmayı amaçlıyoruz. Sürekli büyüyen bir kütüphaneye aylık yalnızca 20 lira ödeyerek ulaşabileceksiniz. Ağustos ayı projemiz 1 Ağustos'ta duyurulacak ve 15 Ağustos'ta Game Pass'e eklenecek.

RDR2'ye online girmenizi kesinlike tavsiye etmiyoruz. Online gireceğiniz zaman, oyun dosyalarından yamayı silerek Online girin lütfen."

Adamlar bildiğin launcher işine girmişler. Yama için her ay ₺20 lira istiyorlar. İnşallah hiç satış filan yapamazlar. Bildiğin milletten para yolmak için yapılmış bir uygulama. Boşuna beklemişiz.

Avuçlarını yalarlar. Günün büyük bölümü evde geçen biri için idare eder ama çalışan biri her gün 2-3 saat oynayarak oyunu 2 ayda anca bitirir.

Yanlış mı duydum? Her ay 20 lira mı istenecek bir yamaya? Bastım kahkahayı 😅
1 yama değil, kendi kütüphanelerindeki tüm yamalara erişimin olacak. Güzel sistem gibi duruyor ama keşke bu yamaların tekli fiyatı olsa. 1 oyun için kimse yanaşmaz bu sisteme.

1 yama değil, kendi kütüphanelerindeki tüm yamalara erişimin olacak. Güzel sistem gibi duruyor ama keşke bu yamaların tekli fiyatı olsa. 1 oyun için kimse yanaşmaz bu sisteme.

Önceden ne güzel yamalar olurdu, gönüllü yapılırdı gayette kaliteli yamalar vardı. Şimdi ise RDR2 bahane gösterilip diğer yamalar da ücretli yapılıyor.

Geri
Yukarı