RDR 2 için Türkçe yamanın fiyatı ne kadar olmalı?

213082

Hectopat
Makaleler
3
Arkadaşlar birkaç gün sonra RDR 2 Türkçe yaması çıkıyor. Bildiğiniz üzere ücretli olacak. Siz olsanız bir yamaya ne kadar para verirdiniz?

Forum Donanım’daki yüzlerce mesaj bitti, buraya mı taşıdınız konuyu? Biz ne yazsak boş gruba bağlı ama kesin olarak bildiğim bir şey var, 35 TL'den daha ucuz olacak. Yamayı yapanlardan birinin Youtube yorumunda gördüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Forum Donanım’daki yüzlerce mesaj bitti, buraya mı taşıdınız konuyu? Biz ne yazsak boş gruba bağlı ama kesin olarak bildiğim bir şey var, 35 TL'den daha ucuz olacak. Yamayı yapanlardan birinin Youtube yorumunda gördüm.
Ben genel olarak bir yamanın kaç TL edeceğini sormak istemiştim. Ama moderatör konunun başlığını RDR2'ye özel olarak soruyormuşum gibi değiştirmiş. RDR2 bir örnekti sadece. Asıl sormak istediğim bir Türkçe yama kaç TL olmalı?

Anladım hocam kusura bakmayın. Bugün akşama doğru öğrenmiş olucaz. 20-25 TL en makul rakam bence. Oyun sahiplerinin geneli plati gibi yerlerden ucuza aldı, oyundan daha pahalıya gelirse satış oranı baya düşer. Ben bitirdim eğer ucuz olursa yamayı alıp tekrar oynuycam. :D

20 Lira filan olursa kapış kapış satar. Alanlardan birisi de ben olurum. Benim psikolojik sınırım ₺20. Bir kuruş üstü olsa almam. Uzun süredir Türkçe yama bekliyorum. Oyunun ingilizcesi ağır olmasada sonuçta İngilizce. Her detayı derinden öğrenerek oynamak için yama şart. Oyun bir baş yapıt zaten. Türkçe yama ile oynamak mükemmel olur. Fiyat yüksek olursa yama çıkar çıkmaz korsana düşer. Ucuz bir şey olursa kimse korsanla uğraşmaya gerek kalmadan yamayı alır.

Fiyat yüksek olursa yama çıkar çıkmaz korsana düşer. Ucuz bir şey olursa kimse korsanla uğraşmaya gerek kalmadan yamayı alır.
Korsana düşmesi baya zor. Yama dosyalarını kendi sunucuları üzerinden oyuna girerken aktif ediyorlarmış. Herhangi bir dosya göndermiyorlar.
Hocam rdr 2 ne zaman korsana düşer ya paramız yetmiyor :(
Beklemenize gerek yok, plati'den 15 TL'ye alıp doya doya oynayın. :D

Korsana düşmesi baya zor. Yama dosyalarını kendi sunucuları üzerinden oyuna girerken aktif ediyorlarmış. Herhangi bir dosya göndermiyorlar.

Plati vb yerlee güvensiz diye biliyorum ?

Bir de rdr 2 yi 1600af+rx570 ve 8gb ramle hangi ayarda nasıl oynarım ?

Geri
Yukarı