Çözüldü RDR 2 Launcher exited hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Kemal Yurdagül

Hectopat
Daha fazla  
Adsız.png

Arkadaşlar bu sorunu almaktayım iki aydır RDR2 açamamaktayım.
WİN10 kullanıyorum ve tüm sürücüler güncel.
Yardımlarınız için teşekkürler.

Çözüm
Her anakart üreticisi onun için BIOS güncellemesi çıkarmadı maalesef, anakartınızın bir sonraki BIOS güncellemesinde düzelir umarım. RDR 2 PC'de sorunlu.

İnşllah bakalım şimdi oyunu sildim Launcher'i de sildim yeniden yükledim ve oyunu indiriyorum şimdi.
İnşallah çalıştırabilirim çalışmazsa sizin söylediğiniz gibi BIOS güncellemesi bekleyeceğiz. Teşekkürler tüm tavsiyeler için.

Her anakart üreticisi onun için BIOS güncellemesi çıkarmadı maalesef, anakartınızın bir sonraki BIOS güncellemesinde düzelir umarım. RDR 2 PC'de sorunlu.

İnşllah bakalım şimdi oyunu sildim Launcher'i de sildim yeniden yükledim ve oyunu indiriyorum şimdi.
İnşallah çalıştırabilirim çalışmazsa sizin söylediğiniz gibi BIOS güncellemesi bekleyeceğiz. Teşekkürler tüm tavsiyeler için.

Abicim oyunu tamamen sildim, Launcher'i de sildim BIOS'u eski bir sürüme düşürdüm.
Launcher'i yeni indirip yükledim ve oyunu tekrar indirdim "120GB" oyunu açtım ve yine aynı hatayı aldım.
Başka bir öneriniz var mı?
Asusa kalırsak ben RDR2 üç ay daha oynayamam.
Şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar taviseyede bulunacak kimse yok mu?
Sorunu çözdüm arkadaşlar. Böylesine aptalca bir sorun olamaz ama Rockstar gerçek kıldı.
Harici ses kartını çıkardım onborad ses kartının sürücülerini yükleyip ona geçtim oyun açıldı.
Böylesine salakça bir sorun olamaz.
Anakart ASUS Z370-H GAMING, ses kartı ASUS STRIX RAID Pro.
Sisteminiz nedir? Anakart? Bios güncellemesi yapın? Hatta beta bios güncellemesi varsa anakart için onu yükleyin. Amd sistemlerde açılmayabiliyor.
Bios güncellemesini yaptım denedim ama bir sonuç alamadım.
Ekran kartı sürücüleri olmak üzere tüm WİN10 tamamiyle güncel.
Anakartım Asus z370-H gaming bios güncel (2203).
Aylardır oyunu açamıyorum.

Şunu denediniz mi?

Denedim ama maalesef çalışmadı.
Biosu eski bir sürüme düşürdüm denedim ama çalışmadı;
Şimdi oyunu tamamen kaldırdım ve yeniden yüklüyorum.

Abicim oyunu tamamen sildim, Launcher'i de sildim BIOS'u eski bir sürüme düşürdüm.
Launcher'i yeni indirip yükledim ve oyunu tekrar indirdim "120GB" oyunu açtım ve yine aynı hatayı aldım.
Başka bir öneriniz var mı?
Asusa kalırsak ben RDR2 üç ay daha oynayamam.
Şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar taviseyede bulunacak kimse yok mu?
Sorunu çözdüm arkadaşlar. Böylesine aptalca bir sorun olamaz ama Rockstar gerçek kıldı.
Harici ses kartını çıkardım onborad ses kartının sürücülerini yükleyip ona geçtim oyun açıldı.
Böylesine salakça bir sorun olamaz.
Anakart ASUS Z370-H GAMING, ses kartı ASUS STRIX RAID Pro.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı