RDR 2 nasıl oynanmalı?

Hiç bir yerde spoiler vs. yemedim ve ben de yeni başladım sayılır 25 saat kadar oynadım şuana kadar. Ara sıra kasabalardan uzak yerlerde stagecoach vs. çalıyorum ama genel olarak kanunlara uyuyorum ve hemen bounty ödüyorum. Yolda yürürken hastalanan herkese vs. ilaç veriyorum.

İlk oynayışta keşke oyunu kötü kovboy olarak bitirmeseydim diyorum.
Peki nasıl kötü oluyoruz mesela Valentine'de bir adamı asıyorlardı baktım halk isyan ediyor asmayın diyor fln bende acaba engelleyebilir miyim acaba diyerek platforma çıktım çıkar çıkmaz da indirdiler sağolsun şerif abiler. Bir de şimdi cebimdekinin 2 katı para istiyorlar kelle parası :)
Oyunun sonu hakkında spoiler yediniz mi bilmiyorum ama elinizdeki karakterle olabildiği kadar çok vakit geçirmeye bakın derim. Oyuna ikinci başlayışta aynı tadı vermeyebilir.
Evet malesef daha önce bir arkadaşımdan aldım bu bahsettiğiniz spoiler'ı :)
Hocam gerçekten mükemmel bir oyun. Ama öyle yok buna uyacağım bunu yapmamalıyım diyerek zevk alamazsınız oyundan. Kafanıza göre oynayın her türlü zevk alacağınız bir oyun :)
Rdr 2 ilk izlenimime göre gerçekten insanı içine çekiyor bazen oyun olduğunu unutup eksikliklerde nasıl olabilir diye şaşırıyorum (ben bunu yapabiliyorum la gibisinden).
Hikayeye bağlı olarak onurlu ve disiplinli olarak oynanmalı. Hikaye bittiğinde azılı bir katil olabilirsiniz. Elemanları bağlayıp deniz kenarına getirip molotofla yakıp 2 santim denize yakın olmalarına rağmen o yanışlarını ve çığlıklarını dinleyerek zevke gelebilirsiniz.
Hocam o kadar da cani olmam heralde gerçi zaman gösterecek :)
Geze geze oyna görevlere abanma keyfini çıkar.
Asıl sormak istediğim de buydu ben mesela ana göreve çok koşmak istemiyorum bayaa bi açık dünyada takılmak istiyorum hikayede ilerlemediğim için rastgele olaylarda sıkıntı yaşar mıyım?

Asıl sormak istediğim de buydu ben mesela ana göreve çok koşmak istemiyorum bayaa bi açık dünyada takılmak istiyorum hikayede ilerlemediğim için rastgele olaylarda sıkıntı yaşar mıyım?
Hiç bir şey olmaz, ben oyun beni saldığı anda haftalarca sadece dolaştım. Görev amaçlı oraya git buraya git dediği zaman çok etrafı inceleme şansı olmuyor. Deli fişek gibi dolaşınca bura ne bu neymiş, şuraya çıkayım. Aha ev bakam kim var falan diyerek gezmek oyunun yapısına daha bi tat katıyor benim düşüncem.

Her open world oyun gibi once elindeki yan gorevleri yap, her npc ile konus ve elinden geldigince fast travel yapma.

Ben daha yeni yükledim karlı bölümü geçtim oyunun mantığnı hiç bilmiyorum yani oyunda ne amaçla varım ne yaparsam zevkini alırım nasıl gzeip suç işlerim nasıl para kazanıp bir şeyler yaparım bana analatcak var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı