Sürprizbozan RDR 2 oyun kaderi belirleme

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Kardeşim sen hasta mısın asıl ben finale bakıyorum oyunun ortasını değiştirmeye değil. Adam her türlü ölecek mi evet ölecek öğrenmiş oldum. Sende hala oyunun ortasını değiştir ara sahnesini değişebilirsin falan diye saçma sapan şeyler söylüyorsun hasta olan ben değil tam tersine sensin. Karakterin ölmesi için mi oynuyorum birader ben bunu?
Aynen öyle. Oyun bittikten sonra ölse ne olur yaşasa ne olur kapat geç oyunu yeterli.

adamlar sen Arthur'la oyna diye hikayeden mi sapacak? Yerine bıraktıkları adamla, Arthur'u öldüren adamı öldürüyorsun daha ne? Arthur'un silahları, kıyafetleri hepsi yine sana geçiyor. Zaten john ve Arthur'un hem stil, hem ses açısından çok bir farkı yok.

Vallahi GTA da ki gibi bana bir seçenek bırakılsa ve o adamı bir güzel haşlasak güzel olurdu ve en azından mutlu biterdi hikaye.

Anlamana gerek yok ki, şu an ayrı bir Save al sadece diyorum. Sonra normal oyununa devam et ve oyunu bitir. İstediğin zaman şu an kaydettiğin Save'den devam edebilirsin.

Hocam sonuna doğru geldiğinde Save alsam olur mu? Para silah falan bir şey vermiyor oyun başlarda olduğumdan dolayı ve üstelik karakter sanırım oyunun bir yerinde verem oluyormuş galiba. Karakter hastalanınca serbest oynayışta da etkisi olur mu bunun?

Vallahi GTA da ki gibi bana bir seçenek bırakılsa ve o adamı bir güzel haşlasak güzel olurdu ve en azından mutlu biterdi hikaye.

Hocam sonuna doğru geldiğinde Save alsam olur mu? Para silah falan bir şey vermiyor oyun başlarda olduğumdan dolayı ve üstelik karakter sanırım oyunun bir yerinde verem oluyormuş galiba. Karakter hastalanınca serbest oynayışta da etkisi olur mu bunun?
Arthur hastalandıktan sonra çok büyük bir etkisi olmasa da karakter daha çabuk yoruluyordu diye hatırlıyorum. Hem hasta olmadan önce hemde hasta olduktan sonra farklı farklı save alabilirsin. İstediğinle serbest takılırsın sonra.

Aslında daha manyak bir şey buldum ve gerçekten çalışıyor ise mükemmel olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arthur hastalandıktan sonra çok büyük bir etkisi olmasa da karakter daha çabuk yoruluyordu diye hatırlıyorum. Hem hasta olmadan önce hem de hasta olduktan sonra farklı farklı Save alabilirsin. İstediğinle serbest takılırsın sonra.

Hocam hastalandığı kısım nerdeydi acaba? Kasaba gibi yerlere falan geldim oyun başlarındayım henüz. Bir de videoya göz atar mısınız?

İlerde Guarma Adası diye bir yere gemiyle gidilecek, oradan geldikten sonra hastalanıyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Kardeşim sen hasta mısın asıl ben finale bakıyorum oyunun ortasını değiştirmeye değil. Adam her türlü ölecek mi evet ölecek öğrenmiş oldum. Sende hala oyunun ortasını değiştir ara sahnesini değişebilirsin falan diye saçma sapan şeyler söylüyorsun hasta olan ben değil tam tersine sensin. Karakterin ölmesi için mi oynuyorum birader ben bunu?

Hocam hiç 1'e bakmadım bile ama tek gördüğüm video yine birisini vurdukları o acaba arthur muydu şimdi açıp izleyeceğim.

Oyun karakteri alt tarafı ve bu kadar duygusal bağ kurman sağlıksız. Ben de sevdim ana karakteri oyunu iki kere bitirdim ama oyunu sildim unuttum gitti.

İleride guarma adası diye bir yere gemiyle gidilecek, oradan geldikten sonra hastalanıyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Oradan önce bir Save alırım o zaman hocam bir de şu video hakkında ne düşünüyorsunuz sizce?

Oyun karakteri alt tarafı ve bu kadar duygusal bağ kurman sağlıksız. Ben de sevdim ana karakteri oyunu iki kere bitirdim ama oyunu sildim unuttum gitti.

Bana saçma geliyor oyunun içine bu kadar yerleşmiş birisinin aniden gitmesi.

Oradan önce bir Save alırım o zaman hocam bir de şu video hakkında ne düşünüyorsunuz sizce?

Bana saçma geliyor oyunun içine bu kadar yerleşmiş birisinin aniden gitmesi.

Oyun bunun zeminini çok iyi ayarlıyor. Saçma sapan şekilde aniden ölmüyor adam. Oyunun zaten en başında hastalanıyor. Yavaş yavaş bu noktaya geliyor bütün bir hikayeye bakarsak ölmesi bana çok tuhaf gelmiyor. Aslında RDR 2'nin bu kadar etkileyici olmasını sağlayan şeylerden biri de Arthur'un hikayesi.

Geri
Yukarı