RDR 2 sonradan açılır mı?

Rdrden sıkıldığını söyleyen birini görünce afallıyorum, zevkler ve renkler tartışılmaz tabi ama ne diyim ilginç.
İlk 2 saati inanın çok sıkıcıydı şimdi güzel.

Hocam son attığım yoruma bir daha bakabilirsiniz bazı hızlı seyahat etme yollarını yazdım. Eğer bilmiyorsanız faydalanabilirsiniz.
Teşekkür ederim. V olayını biliyorum ama diğer ufak çaplı Fast Travel'a bakacağım. Aslında aksiyon süreleri uzarsa o kadar yolu gitmekte koymaz artık. O kadar yol gidip çatışma 3-5 dakika sürünce o koyuyor insana. 😃

Son düzenleme:
İlk 2 saati inanın çok sıkıcıydı şimdi güzel.
Hocam doğrudur ama oyundan beklentinizle alakalı birde, türüyle. Call of duty falan oynamıyorsunuz başlar başlamaz aksiyon olsun. İlk saatleri bile oyunun ne vaadedeceğini aşağı yukarı gösteriyor. Hele ki böyle bir oyun kıtlığı içerisinde böyle bir oyun velinimet. Tadını çıkarın.

Olaylar biraz daha ilerleyince gelişiyor. Şahsen beni de baymıştı ve ara vermiştim. Sonrasında tekrardan başlayıp tek solukta bitirdim. Oyunda biraz daha aksiyondan ziyade anı yaşamak lazım. Oyunun grafikleri vs eğer sisteminizde iyiyse aşırı keyif veriyor.

Hocam doğrudur ama oyundan beklentinizle alakalı birde, türüyle. Call of duty falan oynamıyorsunuz başlar başlamaz aksiyon olsun. İlk saatleri bile oyunun ne vaadedeceğini aşağı yukarı gösteriyor. Hele ki böyle bir oyun kıtlığı içerisinde böyle bir oyun velinimet. Tadını çıkarın.
Zaten ilk saatlere göre fikrim çok değişti. Belki Chapter 3'den sonra daha da fikrim değişir.

Olaylar biraz daha ilerleyince gelişiyor. Şahsen beni de baymıştı ve ara vermiştim. Sonrasında tekrardan başlayıp tek solukta bitirdim. Oyunda biraz daha aksiyondan ziyade anı yaşamak lazım. Oyunun grafikleri vs eğer sisteminizde iyiyse aşırı keyif veriyor.
1650 Laptop'da oynuyorum. Textures Ultrada, geri kalan ayarlar Medium ayarlarda 50-60FPS alıyorum. Görseller gerçekten güzel. Manzararlarda Forza 5 birinciydi benim için şimdi bunu yanına aldım. Hangisi manzarada daha iyi karar veremem ama. 🙂

Hocam yapmayın etmeyin. Alalı 2 hafta oldu bugün 45. saati devirdim. Şaheşer 45 saat geçmesine rağmen bir yere giderken bile hiç acele etmiyorum ortamın tadını çıkara çıkara oynuyorum 10 saat kadar şans verin.

Yavaşlık sevmiyorum deyip metro serisini sevmeniz ironik. Benim bildiğim metro hantal bir oyun.

Bilmediğin oyun hakkında yorum yapma hantal değil on numara RDR 2 yanına yaklaşamaz metro serisinin.

Bilmediğin oyun hakkında yorum yapma hantal değil on numara RDR 2 yanına yaklaşamaz metro serisinin.

Exodus harici 2 oyunu da oynadım ve ilk oyunu fazla beğenmesemde ikinci oyunu severek oynamış biriyim. Ve bu bana komik geldi hantal değil? RDR'ye silah çekmek 10 dk deyip metroya hantal değil diyorsunuz bir çelişki içindesiniz.

Güncelleme;
Kendimi zorlayarak oyunun yarısına geldim. 2-3 haftadır daha hiç açıp oynayasım gelmiyor. Belki de gerçekçi kovboy atmosferi bana uymadı. Renkler ve zevkler ama kenarda tutcağım ara ara girip sırf grafikler için oynamaya çalışacağım. Şu an mesela Death Stranding'e başladım felaket sarıyor. Oyunu heyecanla saatlerce oynayıp, hızlıca %70'lere geldim. Cyberpunk'ı, Witcher 3'ü, Skyrim'i, Fall Out New Vegas'ı, Borderlands 2-3'ü vs soluksuz heyecanla bitirmiştim. Bilim kurgu tarzı veya fantastik oyunlar daha çok ilgimi çekiyor sanırım.

Geri
Yukarı