RDR 2 | Sorunsuz Türkçe Yama | Final Sürüm (Ekim 2023)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir sorum var rahatsız ettiysem kusura bakmayın arkadaşımla co-op oynamak istiyoruz TR yama ile. Ban sıkıntısı olmaz değil mi?
Düzeltiyorum hikaye modunu co-op oynamak istiyoruz.

Bir sorum var rahatsız ettiysem kusura bakmayın arkadaşımla co-op oynamak istiyoruz TR yama ile. Ban sıkıntısı olmaz değil mi?
Şuana kadar onlinede TR yama kullanıp ban yiyen görmedim. Ancak bu konudaki sorumluluk tamamen size ait, şahsen riske girmek istemezdim.

Singleplayer'de sorun yaşayacağınızı hiç sanmıyorum.

Şu ana kadar Online'de TR yama kullanıp ban yiyen görmedim. Ancak bu konudaki sorumluluk tamamen size ait, şahsen riske girmek istemezdim.

Singleplayer'de sorun yaşayacağınızı hiç sanmıyorum.

Ha tamam pardon hikayeyi sanırım co-op oynama bu oyunda yokmuş bilmiyordum sağ olun :D.

@The Towande hocam yamayı kendiniz mi yaptınız yoksa makine çeviri mi? Şahsen oyunu bu yama ile bitirdim. Elinize sağlık.
Yama, başka bir ekip tarafından büyük bir özen ve emekle hazırlandı. Ben daha önce de dediğim gibi sadece daha fazla kitlenin bu dosyaya sorunsuz bir şekilde erişebilmesi için bu konuyu açan biriyim. Bu amaç için de oyuna her update geldiğinde elimden geldiği kadar hızlı bir şekilde linki de güncel tutmaya çalışıyorum.

Yama, başka bir ekip tarafından büyük bir özen ve emekle hazırlandı. Ben daha önce de dediğim gibi sadece daha fazla kitlenin bu dosyaya sorunsuz bir şekilde erişebilmesi için bu konuyu açan biriyim. Bu amaç için de oyuna her update geldiğinde elimden geldiği kadar hızlı bir şekilde linkide güncel tutmaya çalışıyorum.
Teşekkürler hocam. Sizin sayenizde güzelce oynadım.

Hocam rapor gönderdim ama sanırım virustotal'deki link yanlış olduğu için gene yanlış olarak çevrilmiş.
Arkadaşlar içiniz rahat olsun içinde 1 adet virüs bile yok.
asd.jpg

Online fix nedir? Crack ile Online girebilecek miyim yani? Eğer öyleyse çok mutlu olurum.

1639337100189.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı