RDR 2 | Sorunsuz Türkçe Yama | Final Sürüm (Ekim 2023)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
aga biş sorcam bu yeni dosyalarda tr yamayle online girsem yinede ban yermiyim? çünkü açtığım uygulama oto kurdu gibi oldu tr yamayı. kapatma seçeneği yok. online girsem gene problem olur mu? yada online girmeden nasıl kapatırım?

aga biş sorcam bu yeni dosyalarda tr yamayle online girsem yinede ban yermiyim? çünkü açtığım uygulama oto kurdu gibi oldu tr yamayı. kapatma seçeneği yok. online girsem gene problem olur mu? yada online girmeden nasıl kapatırım?
Ban yiyebilirsin.

Peki Online girmeden nasıl kapatacağım? Ben bir şey açmaşam bile oyun Türkçe şu an. Normalde açma kapama özellikli değil miydi?

Hocam yamaların genelde silme EXE'leri olur arattınız mı bilgisayarınız da?

Hocam yamaların genelde silme EXE'leri olur arattınız mı bilgisayarınız da?

Şimdi şöyle. Ben hikaye modu daha bitmediği için Türkçe yama halenlazım. Ama işte online da merak ediyorum ama yamadan giremiom. Şimdi her seferinde sil yükle nasıl yapıcağım

Şu an indirmek için şüphesi olan arkadaşlar inndirebilirsiniz. Sıkıntısız çalışıyor.

Videoda gösterilen EXE dışındaki dosyalar yok, onlar olmadan da çalışıyor mu?

Font sorunu devam eden arkadaşlar, daha önce kurduğu yamayı komple kaldırsın ve kalıntı bırakmasın. Epic veya Steam fark etmez hangi platformda oynuyorsanız "oyun dosyalarını doğrulayın". 1. sayfadaki yamadaki font fix ne yazık ki düzeltmiyor. RDR 2 Türkçe Yama İndir | TR Karakter Sorunsuz | EPIC & Steam adresinden yama dosyasını indirin. İndirdiğiniz dosyada 5-10 adet yama var ama hepsinde font sorunu oluşuyor siz RDR 2 Türkçe yama 2023 yeni yazan RAR'lı dosyayı klasöre çıkarın, buradaki dosyaları oyunun kurulu olduğu yere atın. Font fix vs. yok zaten bu yamada, başka yamanın font fix açıp düzelt falan yapmayın yine bozulur. Dosyaları atmanız yeter. Şu an bende tek çalışan yama bu. Windows 11 Pro X64, DirectX12'de oynamama rağmen font hatası vermedi. Videoda da anlatım var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok sağ olun, her oyunu açmadan önce o programı açmayı istemiyordum çünkü masaüstümde herhangi bir kısayol bulundurmuyorum.

Hocam indirdim kurdum ama yamayı başlatıyorum ekrandan gitmiyor yamayı başlatttıktan sonra oyun ekranı üstünde duruyor.

Hocam indirdim kurdum ama yamayı başlatıyorum ekrandan gitmiyor yamayı başlatttıktan sonra oyun ekranı üstünde duruyor.
Konu sahibinin koyduğu iki linkteki dosyaları indirdikten sonra zip dosyalarının içindeki her şeyi oyunun klasörüne atın. Sonra RDR2_TR_V15'i açıp kurulumu oyun dosyasına yapın.(RDR2_TR_V15'i de oyunun klasörüne atın) Sonrasında ise her şey kurulmuş oluyor zaten. Yamayı her oyun açışınızda açmanıza gerek yok. Her oyunu açtığınızda oyun yama açık olarak başlayacaktır zaten.

Hala fontlar bozuk oluyor o dosyayı atsam bile, bundan bir önceki launcher ne güzeldi direkt basıyordum sonra oyuna giriş yapıyordum, bozmuşlar ya bunu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı