RDR 2 | Sorunsuz Türkçe Yama | Final Sürüm (Ekim 2023)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Font fix şu an bende çalışmıyor oyunu silip yeniden yükleyip Türkçe yama kurulumunu yaptım daha önceden çalışıyordu şu an çalışmıyor.
Aynen hocam kaldı öyle.

Arkadaşlar font sorunu hala aynı ne olacak bu durum böyle devam mı edecek?
''ı''lar kare.

Son düzenleme:
Aynen hocam kaldı öyle.

Arkadaşlar font sorunu hala aynı ne olacak bu durum böyle devam mı edecek?
"I"lar kare.

Vallahi ben attığım Discord sunucusundan yaptım kurulumu ve sizin kurduğunuz kaynakla aynı kaynak ancak benimkinin kurulumu daha farklı ve şu an font fix de çalışıyor. Oyunun olduğu yerde ekstra bir dosya var her girmeden onu çalıştırıp öyle oyunu açıyorum sorunsuzca kullanıyorum. Makine çeviri Discord sunucusunda duyurular kısmında nasıl yapılacağı var ve burada ilk mesajda atılan YouTube linkindekinden çok daha kolay kurulumu.

Vallahi ben attığım Discord sunucusundan yaptım kurulumu ve sizin kurduğunuz kaynakla aynı kaynak ancak benimkinin kurulumu daha farklı ve şu an font fix de çalışıyor. Oyunun olduğu yerde ekstra bir dosya var her girmeden onu çalıştırıp öyle oyunu açıyorum sorunsuzca kullanıyorum. Makine çeviri Discord sunucusunda duyurular kısmında nasıl yapılacağı var ve burada ilk mesajda atılan YouTube linkindekinden çok daha kolay kurulumu.
Gerekli linkleri paylaşırsaniz yapalım hocam.

Ben bu yamayı kurduğum da Türkçe harfler kutu olarak gözüküyor. Yamanızdaki fontfix i açtığımda oyunu açın diyor açıyorum ama sorun düzelmiyor ve fontfix uygulaması ekrandan gitmiyor, ekranın ortalarına bastığımda karşıma geliyor. Ayrıca Görev Yöneticisi dışında kapatamıyorum fontfix uygulamasını. Nasıl çözerim?

Gerekli linkleri paylaşırsaniz yapalım hocam.

DC linki paylaşılmıyor hocam Technopat'ta. Makine çeviri Discord diye aratırsanız Google'da çıkıyor.Oraya katılıp duyurular kısmında az yukarı çıkarsanız rdr için gerekli linkleri göreceksiniz.

DC linki paylaşılmıyor hocam Technopat'ta. Makine çeviri Discord diye aratırsanız Google'da çıkıyor.Oraya katılıp duyurular kısmında az yukarı çıkarsanız rdr için gerekli linkleri göreceksiniz.
Daha önce buradan indirdiğim v14 türkçe yamasını kurdum bunu tekrar kurmam sorun oluşturmaz mı ?

Alakası yok. Font fix 14 ile 15 arasında zaten hiçbir fark yok tam aksine V15'te font penceresi açıldığında kapatılmıyor bile. Ekranı kocaman kaplıyor ve asıl 15'te ben çalıştıramadım font fixi bu sebepten. Diğer yandan gereksiz bir setup yapmışlar sırf reklam olsun diye sesli olarak sinir oldum.

V14'ü indirmek isteyen buradan indirebilir.

Kral adam beton yetmez.

Ben kısayolu açmadan girdiğimde de Türkçe olarak açılıyor oyun. Bu durumda online gireceğim zaman yamayı nasıl kapatabilirim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı