RDR 2 ve GTA 5 aynı anda alınır mı?

TheHub

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
• Laptop: Hp Victus 16-S0024NT • İşlemci: AMD Ryzen 5 7640HS • Ekran kartı: Laptop Rtx 4060 • RAM: (2x8) 16 GB 5600 Mhz Ddr 5 • SSD: Samsung PM9A1 MZVL2512HCJQ PCI-Express 4.0 512 GB M.2 SSD
• Windows 10 Pro
•Mause: Bloddy A90
•Kulaklık: Gamepower Medusa Rainbow
Meslek
Öğrenci
Epic sağ olsun yine yaptı yapacağını. RDR 2 tarzı oyun hiç oynamadım merakta etmedim ama GTA 5 bayılırım RDR 2 çok mu yavaş oyun yavaş geçen oyunları pek sevmem genelde araba açık dünya FPS oyuncusuyum ikisi o fiyata alınır mı? Kuponla 435 TL.

Son düzenleme:
Al gitsin, bir daha bu fiyatlara bulamazsın.

Biliyorumda öğrenciyimde biraz yani ondan açtım yoksa RDR 2'nin süper oyun olduğunu elbette biliyorum GTA 5'i söz etmiyorum bile.

Alınır. Açıkçası RDR pek benim tarzımda bir oyun olmamasına rağmen keyif verdi. Öğrenciyim diyorsun. Tek birini almak istiyorsan senin tarzın GTA 5 olacaktır.

Alınır. Açıkçası RDR pek benim tarzımda bir oyun olmamasına rağmen keyif verdi. Öğrenciyim diyorsun. Tek birini almak istiyorsan senin tarzın GTA 5 olacaktır.

O zaman olmadı sadece GTA 5 alayim GTA 6 zaten alamayız çıkınca da GTA 5 kitlesi halen olur oynanır bence alayim teşekkürler.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı