RDR 2 vs GTA V

1) Avcılık RDR 2'de kesinlikle daha iyi ve çok boş GTA 5'te.
2) Karakter ile takılmak 1 saatin sonunda sıkacaktır ve bir daha yapmayacaksınız.
3) Araba mekanikleri eğlenceli değil ve o kadar gezmek sıkacaktır.
4) Askeri üstten neden Jett çalalım ki aynı savaşa dönecek bayacak. 1 kere yaparsın biter.
5) Polisler bir süre sonra hep aynı şeye dönüyor bayıyor.
6) Modifiye güzel ama her arabayı modifiye edip gezmek 3'te dediğim gibi bayacaktır.
7) Modların bir zevki olacağını sanmam o kadar oyun bayıyor bir süre sonra ama herkes aynı değil belki zevk alırsınız.
8) Oyundaki gizemler açıkçası hiç zevk vermiyor.
9) Okyanus bomboş.
10) Trafik kurallarına neden uymaya çalışayim ki bayacak bir süre sonra.
11) Hikayesi güzel değil.
12) Uçak eğlenceli değil.
13) Paraşütle ilgili görevlerden 2-3 tane yapmak yeterli olacaktır bence.
14) Köprüyü niye kapatayim zevk mi verecek bana?
15) O konuya hiç girmek istemiyorum.
16) Sıkıcı.
Diğerleri de neredeyse aynı şeyler. Özet olarak dediklerinizin hepsi bayar 1 kere yapınca ve eğlenceli şeyler değiller. Hepsini 1 kere yapmak (hikaye hariç) 6-7 saat sürmez ve sıkılırsınız yaparken çoğunu. GTA Online da da yapabilecekleriniz neredeyse aynı ama biraz daha mod var. GTA'nın eğlencesi orası. GTA Fanboysunuz sanırım.
@ronaldofanboy

1) avcılık RDR 2'de kesinlikle daha iyi ve çok boş GTA 5'te.
2) karakter ile takılmak 1 saatin sonunda sıkacaktır ve bir daha yapmayacaksınız.
3) araba mekanikleri eğlenceli değil ve o kadar gezmek sıkacaktır.
4) askeri üstten neden Jett çalalım ki aynı savaşa dönecek bayacak. 1 kere yaparsın biter.
5) polisler bir süre sonra hep aynı şeye dönüyor bayıyor.
6) modifiye güzel ama her arabayı modifiye edip gezmek 3'te dediğim gibi bayacaktır.
7) modların bir zevki olacağını sanmam o kadar oyun bayıyor bir süre sonra ama herkes aynı değil belki zevk alırsınız.
8) oyundaki gizemler açıkçası hiç zevk vermiyor.
9) okyanus bomboş.
10) trafik kurallarına neden uymaya çalışayim ki bayacak bir süre sonra.
11) hikayesi güzel değil.
12) uçak eğlenceli değil.
13) paraşütle ilgili görevlerden 2-3 tane yapmak yeterli olacaktır bence.
14) köprüyü niye kapatayim zevk mi verecek bana?
15) o konuya hiç girmek istemiyorum.
16) sıkıcı.
Diğerleri de neredeyse aynı şeyler. Özet olarak dediklerinizin hepsi bayar 1 kere yapınca ve eğlenceli şeyler değiller. Hepsini 1 kere yapmak (hikaye hariç) 6-7 saat sürmez ve sıkılırsınız yaparken çoğunu. GTA Online da da yapabilecekleriniz neredeyse aynı ama biraz daha mod var. GTA'nın eğlencesi orası. GTA fanboysunuz sanırım.
@ronaldofanboy

Bende öyle düşünüyorum GTA5>rdr 2 demek için fanboy olmak lazım. Ya da RDR 2'yi oynamamış olmak lazım.

Bende öyle düşünüyorum GTA5>rdr 2 demek için fanboy olmak lazım. Ya da RDR 2'yi oynamamış olmak lazım.

Bak kardeşim ben diyorum ki Xbox'ımda RDR2 var ve beni sıkıyor sevmiyorum GTA fanboyu değilim bu arada ismimden ne fanboyu olduğumu anlayabilirsiniz 🤣

1) Avcılık RDR 2'de kesinlikle daha iyi ve çok boş GTA 5'te.
2) Karakter ile takılmak 1 saatin sonunda sıkacaktır ve bir daha yapmayacaksınız.
3) Araba mekanikleri eğlenceli değil ve o kadar gezmek sıkacaktır.
4) Askeri üstten neden Jett çalalım ki aynı savaşa dönecek bayacak. 1 kere yaparsın biter.
5) Polisler bir süre sonra hep aynı şeye dönüyor bayıyor.
6) Modifiye güzel ama her arabayı modifiye edip gezmek 3'te dediğim gibi bayacaktır.
7) Modların bir zevki olacağını sanmam o kadar oyun bayıyor bir süre sonra ama herkes aynı değil belki zevk alırsınız.
8) Oyundaki gizemler açıkçası hiç zevk vermiyor.
9) Okyanus bomboş.
10) Trafik kurallarına neden uymaya çalışayim ki bayacak bir süre sonra.
11) Hikayesi güzel değil.
12) Uçak eğlenceli değil.
13) Paraşütle ilgili görevlerden 2-3 tane yapmak yeterli olacaktır bence.
14) Köprüyü niye kapatayim zevk mi verecek bana?
15) O konuya hiç girmek istemiyorum.
16) Sıkıcı.
Diğerleri de neredeyse aynı şeyler. Özet olarak dediklerinizin hepsi bayar 1 kere yapınca ve eğlenceli şeyler değiller. Hepsini 1 kere yapmak (hikaye hariç) 6-7 saat sürmez ve sıkılırsınız yaparken çoğunu. GTA Online da da yapabilecekleriniz neredeyse aynı ama biraz daha mod var. GTA'nın eğlencesi orası. GTA Fanboysunuz sanırım.
@ronaldofanboy
Hocam Eğlenceli değil dediğiniz herşey Eğlenceli Köprüyü kapatmak derken yanin Köprüyü kapatacaksınız sonra bomba ile Arabaları patlatacaksınız çok eğlenceli oluyor ben 1000 tane madde yazsam da 1 milyon madde yazsamda Eğlenceli değil diyeceksiniz ben nedense GTA V'ye gereken saygının duyulmadığını düşünüyorum biri GTA 5> GTA 4 dese hemen velet der çünkü gta 5 daha yeni bir oyundur ve çocukların daha çok oynadığı düşünülür fakat GTA V > RDR 2 denildiği zaman hemen karşı çıkılmaya başlanıyor yani benim anlamadığım nedir bu GTA V ile alıp veremediğiniz yani Rockstar Games'in GTA V Hariç yaptığı bütün oyunlar mükemmel ama GTA V mükemmel değil ben bunu anlamaya başladım size göre RDR 2 daha iyi olabilir ben buna saygı duyarım ama GTA V daha iyi diyenlere laf atılmamalı.

Son düzenleme:
Ben ikisini de oynadım. Linçlemezseniz sevinirim. GTA V bana göre çok daha iyi bir oyu. N benim Xbox'ımda Red Dead Redemption 2 ve GTA V var ancak ben direkt GTA V'ye giriyorum. Hele Online kısmı da bambaşka. Bana göre GTA V daha iyi. Size göre hangisi daha iyi?

İkisini de sevmiyorum bana göre tek gerçek GTA4.

İkisi de farklı tür oyun olduğu için karşılaştırmak pek doğru değil. Yani türden kastım birisi modern dünya da geçiyor birisi 100-150 sene önce geçiyor. Birisinde teknoloji var dünya da birisinde yok.

Teknik anlamda bakacak olursak tabii ki RDR2 daha üstün. RAGE motorunun mevcut son sürümünü çalıştıran tek oyun. GTA 6 da şu an RDR2 motorunun üstüne geliştiriliyor. RAGE motorunu her oyunda güncelliyor Rockstar. Haliyle GTA 5 ve RDR2 arasında ki 5 yıllık süreçte motoru bayağı bir geliştirme imkanı olmuştu Rockstar'ın. GTA 4 ve RDR2 bence RAGE motorunu en iyi kullanan oyunlar şu an. GTA 5 daha arcade tarzı oynanışa sahip olduğu için RAGE'in fizik nimetlerinden yararlanamıyor.

Geri
Yukarı