RDR2 1.150TL

Zam gelecek hemen almalısın dediğiniz bir oyun var mı?

PC'yi yarın alacak olmama rağmen indirimde iyi ki 98 TL'ye aldım 2 gün önce oyun hak ettiği fiyata çıktı almayan kendi hatası daha önce PS4 de 150 TL'ye alıp 30-40 saat oynayıp salmıştım meğerse yan görevleri oynayıp easter egg kovalamamışım bir de 30 FPS iyice can sıkmıştı şimdi PC de ultrada 60 FPS akarım bir de Türkçe alt yazı koydummu.

Valla açgözlülükte geri durmayan bir firmanın dille falan uğraşacağını zannetmiyorum.
Tabii bana saçma geliyor, Türkçe dil desteği yok diye ağlayanların olması, oyun aşırı kaliteli olsa da diyorlar, öyle ya da böyle hayatta İngilizce öğrenmek zorundayız, neyin gevşekliği bu anlamıyorum.
B2 düzeyinde ingilizcem var hocam şükür yetiyor rdr2 gibi gündelik dile yakın oyunlarda. Ağlamak değil bu. Saygı göstergesi. Ayrıca hala anlamamışsın veya gevşeklikten okuyamamışsın ama hizmet satın alıyorsun. Senin ana dilin ingilizce değil. Ayrıca git bak bakalım Rusya'da, Polonya'da herkes biliyor mu ingilizce. Kimse ögrenmek zorunda değil.

@DtSmile Ben zaten herkesi kast etmiyorum, bazı "tembeller" var, oyun ne kadar iyi olursa olsun, "yha bu ne Türkçe yok, çöp" deyip, oyunun değerini 0'a indiriyorlar, benim sorun ettiğim şey bu. Red Dead Redemption serisi bir çok şeyiyle başyapıt sayılan bir oyun serisi, sırf Türkçe getirmedikleri için bu oyun çok kötü olmak zorunda mı? Ben de bazen şikayet ediyorum, firmaların bizleri umursamamasından ama emekle, hakkıyla yaptıkları bir şeyler varsa, onların hakkını vermek zorundayım, değer yargısını iyi anlamak lazım. Bence sen anlasaydın dediklerimi ondan sonra konuşurdun.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı