RDR2 1.150TL

a

Oyunu hangi beklentiyle oynadığınız da aldığınız zevki etkileyebilir. Zam gelmeden önce üç arkadaşıma 98TL'ye alın yoksa zam gelince üzülürsünüz çok iyi oyun dedim, ikisi de aldı ve oyundan son derece memnunlar ama almayan kişi de pek pişman değil. Yine de herkes her oyunu sevmek zorunda değil.
Sevmek zorunda olduğunu söylemiyorum zaten hocam. Oyun güzel değil demek saçma çünkü oyun güzel. Sadece sana göre olmayabilir. Bir oyunun güzel olup olmamasına yorumlardan, genel kanıya bakarak karar verebiliriz sadece size göre olmayabilir. Bir oyun size göre iyi olabilir ama genel anlamda beğenilmez. Ya da size göre kötüdür fakat genel kanı da dünyanın en iyi oyunlarından biri olarak değerlendirilir. Bir çok insana göre başyapıt, dünyanın en iyi oyunu olan bir oyuna oynamadan güzel değil demeyi anlamıyorum.

Zamanında yaklaşık 200TL'ye almıştım, daha da düştüğü oldu. Ne kadar aceleci davranıp da daha da ucuz olduğu zamanları kaçırsam da en azından; "İyiki almışım, sağlam zam yemiş" diye kendimi avutabilirim.

Sevmek zorunda olduğunu söylemiyorum zaten hocam. Oyun güzel değil demek saçma çünkü oyun güzel. Sadece sana göre olmayabilir. Bir oyunun güzel olup olmamasına yorumlardan, genel kanıya bakarak karar verebiliriz sadece size göre olmayabilir. Bir oyun size göre iyi olabilir ama genel anlamda beğenilmez. Ya da size göre kötüdür fakat genel kanı da dünyanın en iyi oyunlarından biri olarak değerlendirilir. Bir çok insana göre başyapıt, dünyanın en iyi oyunu olan bir oyuna oynamadan güzel değil demeyi anlamıyorum.
Saçmalamışsın. Güzellik göreceli bir kavramdır zaten. Bir kişi bir oyunu beğenmiyorsa ona göre oyun kötüdür. Herkes seviyor diye mi bakıyor bu oyunu sevmeyen kişi/kişiler?

Son düzenleme:
Ekran görüntüsü 2023-02-04 152648.png

Benim gibi alamayanlar varsa HumbleBunlde'da 98 den 372 Lira'ya çıkmış son bir şans ben alamasamda haberdar edeyim. EpicGames'de ise tam anlamı ile 300 Lira. İyi günler dilerim herkese!

Son düzenleme:
Almadıysanız yani oynamadıysanız, oyunun güzel olup olmadığını söyleyemezsiniz. Sadece video izlediyseniz size göre olmadığını söyleyebilirsiniz. Çünkü oyun iyi bakın oyun tartışmasız iyi. Oyunu oynayanların %90’ından fazla beğenmiştir bu oyunu, yorumlar o şekilde çünkü.

Not: Oyunun kesinlikle fanı değilim hatta başlarını ps plus ile oynayıp beğenmemiştim, sonra oyun ps plus’dan çıktı ve bende oyunun çok sevildiğini bildiğim için PC’den tekrar şans vereceğim.
Oyunu oynadım canım kardeşim, iade ettim. Ve oyun bana göre sıkıcı ve hoş değil. Diğer insanlarin da ne düşündüğü umrumda da değil.

Geri
Yukarı