RDR2 1.150TL

Birkaç saat önce yukarıdaki konuda özellikle söylemiştim. @insann Hocam PC'niz kaldırmıyor diye almayacağınızı söylemiştiniz. Sonradan aldınız mı?
İndirim süresince sizin gibi pek çok hocam ile birlikte 98TL fiyatının RDR2 gibi bir oyun için çok iyi olduğunu söyleyip bas bas bağırdık, yine de "bu oyun 40TL olur", "Epic Games bedava verir" diye almaya karşı çıkanlar olmuştu. Alacak maddi gücü olmayıp alamayanlara üzülsem de gerçeklere karşı çıkan kişiler şu an ne yapıyordur acaba...

Ben Hans ile Steven ile aynı fiyatı veriyorsam aynı hizmeti almam gerekiyor, bunun ülkemde kaç oyuncu olduğuyla ilgisi ne?

Hans ile Steven'a dilinde oyun oynatırken atıyorum 100 milyon dolar kâr alıyorsa Mahmut'a oyun oynatırken 1 milyon dolar kazanacaksa bu hizmeti vermemekte haklıdır. Sonuçta bir yatırım bu İsa hatırına yapılan bir iş değil.

Kaç senedir zam gelmeyen, en sonunda da GTA 5'e de zam yaptırdılar ya helal olsun.(!)

Hans ile Steven'a dilinde oyun oynatırken atıyorum 100 milyon dolar kâr alıyorsa Mahmut'a oyun oynatırken 1 milyon dolar kazanacaksa bu hizmeti vermemekte haklıdır. Sonuçta bir yatırım bu İsa hatırına yapılan bir iş değil.
O zaman Mahmut'a bunun karsılığında 150 200 tl daha düşük verecek. Dil desteği bu hocam, basit bir şey değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı