RDR2 1.150TL

Hocam vahiy mi geldi nasıl bu kadar emin konuşuyorsunuz? 🤔 Ben de uzun bir süre olacağını düşünmüyorum fakat merak ettim.
GTA 5 kaç yıl sonra bedava oldu bunu tahmin edip hesap yaparsan bu sonuca varabilirsin.

Bu fiyatlardan kimsecikler oyun almayıp zaten aşırı fazla olan korsan oyun biraz daha artınca ya fiyatlar düşecek ya da Türkiye'den çekilecekler, ikisinden biri çok yakın bence.
Türkiyeden cekileceklerini zannetmiyorum, fiyatları düşeceğini de zannetmiyorum zenginler almaya devam edecek, ekonomik olarak sıkıntıda olanlar da mecbur crack devam edecek benim gibi.

Doğruları söylüyorum, fanboyluk falan değil ayrıca hakaret edince havalı olmuyorsun.
Bende doğruyu söylüyorum. Sony fanboyları gerçekten a*tal insanlar oluyorlar. Bunun bir çok örneğini gördük. Her hakaret eden kendini havalı sandığı için hakaret etmiyor. "Artık PS'de pahalı diyemezler" diyenin aklından şüphe ederim. Bir eğlence ürününe millet maaşının 8/1'ini vermek zorunda kaldığı durumlara geldik. Siz hâla böyle boş insanların boş yorumlarına takılıp artık bize laf atamazlar diyorsunuz. PS'de pahalıydı hâla pahalı. 800TL olunca ucuz mu oluyor?

Bende doğruyu söylüyorum. Sony fanboyları gerçekten a*tal insanlar oluyorlar. Bunun bir çok örneğini gördük. Her hakaret eden kendini havalı sandığı için hakaret etmiyor. "Artık PS'de pahalı diyemezler" diyenin aklından şüphe ederim. Bir eğlence ürününe millet maaşının 8/1'ini vermek zorunda kaldığı durumlara geldik. Siz hâla böyle boş insanların boş yorumlarına takılıp artık bize laf atamazlar diyorsunuz. PS'de pahalıydı hâla pahalı. 800TL olunca ucuz mu oluyor?
Ben PS' de oyunlar ucuz diye bir şey demedim.Artık fiyatların her platformda kafa kafaya gittiğine değinmek istedim. Ama fanboy damgası yedim.

GTA 5 ile RDR 2'yi aynı yere koymak doğru olmaz. GTA'da Online faktörü de var. RDR'de ne yazık ki Online ölü durumda. RDR daha erken bedava olabilir.
Bence tam tersi, online oyunların bedava olma potansiyeli diğer oyunlardan daha fazla çünkü asıl para onlineda dönüyor, skinler, arabalar, paralar, kostümler bunlardan para geliyor. Yani online olmayan bir oyunu bedava verip az kazanç ile zarara girmek isteyecekleri sanmam. Genel olarak online oyunlar ya bedava ya da ucuz bir fiyatta satılır çünkü amaç oyun içindeki itemleri satmak ve oyunu popüler hale getirmektir.

Bence tam tersi, online oyunların bedava olma potansiyeli diğer oyunlardan daha fazla çünkü asıl para onlineda dönüyor, skinler, arabalar, paralar, kostümler bunlardan para geliyor. Yani online olmayan bir oyunu bedava verip az kazanç ile zarara girmek isteyecekleri sanmam. Genel olarak online oyunlar ya bedava ya da ucuz bir fiyatta satılır çünkü amaç oyun içindeki itemleri satmak ve oyunu popüler hale getirmektir.
Bence de RDR gibi sadece hikâyesiyle ön plana çıkan bir oyunu bedavaya vermezler çünkü hikâyede oyun içi içerik satamazlar. Oyunu alır ve hikâyeyi oynayıp salarsın. Sonrasında dönüp ekstra içerik almazsın.

Geri
Yukarı