RDR2 1.150TL

Bence tam tersi, online oyunların bedava olma potansiyeli diğer oyunlardan daha fazla çünkü asıl para onlineda dönüyor, skinler, arabalar, paralar, kostümler bunlardan para geliyor. Yani online olmayan bir oyunu bedava verip az kazanç ile zarara girmek isteyecekleri sanmam. Genel olarak online oyunlar ya bedava ya da ucuz bir fiyatta satılır çünkü amaç oyun içindeki itemleri satmak ve oyunu popüler hale getirmektir.
Bu yüzden bence RDR 2'yi bedava vermek yerine direkt RDO'yu bedava verecekler hem oyunu canlandırmak hem de oyun içi satışları arttırmak için gayet mantıklı hareket. Tabi verecek olurlarsa yani, öylesine diyorum ben.

Mantıksız bence. Tahmin deyip geçebilirdin. GTA 5'in 6 yıl sonra bedava olması RDR 2'de de bunun geçerli olacağı anlamına gelmez ki.
GTA 5 çıkalı 10 yıl oldu 2020 de bedava olarak dağıtıldı yani tam olarak 7 yıl sonra. Zaten tahmin yaptım.

Rockstar'ın öyle bir planı yok aksine RDR Online sunucuları kapatmak istiyorlar, nasıl olsa GTA Online'dan para kazanıyorlar diye para israfı olarak görüyorlar.

Bu yüzden bence RDR 2'yi bedava vermek yerine direkt RDO'yu bedava verecekler hem oyunu canlandırmak hem de oyun içi satışları arttırmak için gayet mantıklı hareket. Tabi verecek olurlarsa yani, öylesine diyorum ben.

Rockstar'ın öyle bir planı yok aksine Online sunucuları kapatmak istiyorlar, nasıl olsa GTA Online'dan para kazanıyorlar diye para israfı olarak görüyorlar.
O da onların salaklığı olur. Oyun zaten ölmüş ver Online sürümünü mikro ödemeleri arttır hem de oyuncu kazandır. O GTA Online'ı başlarına yıkacağım az kaldı bıktık yahu. Alsınlar bir taraflarına monte etsinler. Sömüre sömüre de doymadılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı