RDR2 alıp az oyun almak mı, 15 oyun birden almak mı?

Fotoğraf mı yazdığım liste mi?

Bu foto daki liste çok iyi ama AC Origins ve hollow Knight'i Game Pass'ten oynamanızı tavsiye ederim. 2 aylık Game Pass alırınız. Bu oyunları 1 ayda hatta daha kısa sürede bitirebilirsiniz. Kalan 1 ayınızda bir sürü daha alternatif oyun oynama imkanınız olur. Doom Eternal + hades + Dead Cells + A Plague Tale + Far Cry 5 + Halo + ori + FIFA 22 + Need for Speed veya Forza Horizon 5 vb çok kaliteli oyunlar mevcut.

Bu fotoğrafdaki liste çok iyi ama AC Origins ve hollow Knight'i Game Pass'ten oynamanızı tavsiye ederim. 2 aylık Game Pass alırınız. Bu oyunları 1 ayda hatta daha kısa sürede bitirebilirsiniz. Kalan 1 ayınızda bir sürü daha alternatif oyun oynama imkanınız olur. Doom Eternal + hades + Dead Cells + A Plague Tale + Far Cry 5 + Halo + ori + FIFA 22 + Need for Speed veya Forza Horizon 5 vb çok kaliteli oyunlar mevcut.

Evet haklısın ancak bir oyunu bir kere bitirmek yetmiyor bana ben zaman geçince tekrar girip oynamak istiyorum AC Origins mesela açık dünya oyunu devasa bir haritası var ve ben bu oyunu 3 saat oynasam muhtemelen 2 saatinde serbest takılırım.

Evet haklısın ancak bir oyunu bir kere bitirmek yetmiyor bana ben zaman geçince tekrar girip oynamak istiyorum AC Origins mesela açık dünya oyunu devasa bir haritası var ve ben bu oyunu 3 saat oynasam muhtemelen 2 saatinde serbest takılırım.

Tercih elbette sizin ama 60TL ile 2 ayda 6 7 oyun bitirmek mi? Yoksa 60 TL ile 2 oyun alıp tekrar tekrar oynamak mı? Ben bu konuda Game Pass tarafından çok mutluyum.

Bir de ben genel aldığım oyunların çoğunu oynamadım oynadığım oyunları da tekrar açıp oynama alışkanlığım pek yok. Oyun dünyası zaten çok kalabalık her oyunu 2-3 defa oynamak benim için çok fazla zaman kaybı.

Bir de Witcher 1 konusunda tavsiyem. Ben çok sevemedim. Oynanışı çok tatmin edici değil. Ben kütüphanemde dursun diye aldım ama pişmanım hiçbir işe yaramıyor. Onun yerine Witcher 2'yi ve Witcher 3'ün Full DLC'sini almanızı tavsiye ediyorum.

Bu konuda kesinlikle katılıyorum. Çok uygun fiyata bulunca satın alıp, saklamak daha cazip geliyor. Origins'i 2-3 ay önce oynadım sanırım. Çok güzel bir oyundur. Ancak ondan sonraki oyun olan Odyssey benim için güzelin ötesinde, muazzamdı. Arena dövüşleri, savaşlar falan çok sardı beni. Origins'ten sonra baştaki Assassin's's Creed oyunlarındaki gibi bıçağı sapla kaç modundan çıkarmışlar oyunu.

250 lira bütçem var. Kendimce güzel ve sevdiğim oyunlardan 15 oyunluk bir sepet oluşturdum ama RDR2 içimde kalıyor. RDR2'yi eklemek istiyorum ama diğer oyunlardan da vazgeçmek istemiyorum. Sizce RDR2'yi koyup kalan 100 lirayla ekleme mi yapayım, yoksa böyle kalsın mı? Yani RDR2 bütçenin yarısından fazlasını götürmeye değer mi?
Rdr2 alıp az oyun almak daha mantıklı rdr2 alacağın 15 oyundan daha çok süre oynıyabilirsin

Tercih elbette sizin ama 60TL ile 2 ayda 6 7 oyun bitirmek mi? Yoksa 60 TL ile 2 oyun alıp tekrar tekrar oynamak mı? Ben bu konuda Game Pass tarafından çok mutluyum.

Bir de Witcher 1 konusunda tavsiyem. Ben çok sevemedim. Oynanışı çok tatmin edici değil. Ben kütüphanemde dursun diye aldım ama pişmanım hiçbir işe yaramıyor. Onun yerine Witcher 2'yi ve Witcher 3'ün Full DLC'sini almanızı tavsiye ediyorum.

Witcher 1 almayın. Berbat bir oyun. 30 saat dayandım sonra sildim.
valla witcher 1 bende almak pek istemiyorum ama hikayeyi bilmek witcher 3 te falan baya işe yarıyormuş o yüzden almak istedim

Yeni konular

Geri
Yukarı