Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Pelfs

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar RDR2'yi ikinciye oynadım ve açık dünya kısmına, John'a geçtim. Beyaz Arap atını Arthur ile oynarken eğitmiş ve kullanıyordum. Son hikaye görevinde Saint Denis'den aldığım siyah Arap atı öldü. Velhasıl John ile oynarken gidip beyaz Arap atını tekrar eğitebilir miyim veya hala Lake Isabella'da bulabilir miyim?

Çözüm
Arkadaşlar RDR2'yi ikinciye oynadım ve açık dünya kısmına, John'a geçtim. Beyaz Arap atını arthur ile oynarken eğitmiş ve kullanıyordum. Son hikaye görevinde saint Denis'den aldığım siyah Arap atı öldü. Velhasıl John ile oynarken gidip beyaz Arap atını tekrar eğitebilir miyim veya hala Lake ısabella'da bulabilir miyim?

Evet bulabilirsiniz, ben John ile oynarken eğitip kullanmıştım.
Arkadaşlar RDR2'yi ikinciye oynadım ve açık dünya kısmına, John'a geçtim. Beyaz Arap atını arthur ile oynarken eğitmiş ve kullanıyordum. Son hikaye görevinde saint Denis'den aldığım siyah Arap atı öldü. Velhasıl John ile oynarken gidip beyaz Arap atını tekrar eğitebilir miyim veya hala Lake ısabella'da bulabilir miyim?

Evet bulabilirsiniz, ben John ile oynarken eğitip kullanmıştım.

Çözüm

Geri
Yukarı