RDR2 değerli bitkiler nereye satılıyor?

Ratonelu00

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: GTX 1660 SUPER
İşlemci: RYZEN 7 2700X
Ram: 16 GB (8*2) 3200 MHZ
Anakart: ASUS PRİME B450M-K
Depolama: 480 GB SSD-500 GB HDD
Aşağıya bıraktığım görseldeki bitkileri satamıyorum. Bunları nasıl satabilirim?

rdrrrr2222.png

Oyundaki yan görevlerden biri için gerekli olduğundan satamıyorsunuz sanırım. Düşesler ve diğer Hayvanlar'ın son kısmı 5 tane Clamshell Orchid (sizdeki İstiridye Kabuğu Orkidesi) gerektiriyor.

Ayrıca görevi bitirdikten sonra kalan orkideleri herhangi bi' posta ofisinden Rare Orchids Order notunu alarak listedeki diğer şeylerle birlikte Algernon'a postalayabiliyormuşsunuz.

Son düzenleme:
Oyundaki yan görevlerden biri için gerekli olduğundan satamıyorsunuz sanırım. Düşesler ve diğer Hayvanlar'ın son kısmı 5 tane clamshell orchid (sizdeki istiridye kabuğu orkidesi) gerektiriyor.

Ayrıca görevi bitirdikten sonra kalan orkideleri herhangi bi' posta ofisinden Rare Orchids Order notunu alarak listedeki diğer şeylerle birlikte Algernon'a postalayabiliyormuşsunuz.

Dediğiniz bitki toplama görevini bitirdim ben bunlar fazlalık elimde satılmıyor mu yani?

Dediğiniz bitki toplama görevini bitirdim ben bunlar fazlalık elimde satılmıyor mu yani?
Bahsettiğim gibi notla posta ofislerinden Algernon'a postalayabiliyorsunuz. Ama bunun dışında bi' NPC - dükkan vesaireye satamazsınız.

Posta ofislerinde orkide siparişi notu yoksa görevin Fandom Wiki sayfasında yazan "notu almadan önce oyunda kayıt alınıp yüklenmesi notun kaybolmasına sebep olur" durumu olmuş olabilir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı