RDR2 "Exited unexpectedly" Hatası

Makaleler
1
Daha fazla  
Selamün aleyküm arkadaşlar, bu hatanın çözümü nedir?

1573413017907.png

Son düzenleyen: Moderatör:

Rockstar'ın dediğine göre çözüm bu. Fakat oyun çıktığı gün bir çok kişi bu sorun ile karşılaştı. Ben BIOS sürümümü düşürerek açtım oyunu.

Valla ne gördüysem denedim en son sistemi dün formatladım, bir kere verdi açılırken ondan sonra vermedi birdaha bekliyorum bakalım.
hata senden değil rockstardan kaynaklı bende sadece saintrow a gidince hata veriyo haricinde bi sıkıntı yok cözerler bi kaç güne şehirden uzak dur şimdilik :D

Bu arada arkadaşlar online modda serverden atma hatasının çözümünü buldum benim modemde sıkıntıs var o yüzden %100 çözemedim fakat bir kaç saat boyunca atmamasını sağlıyorum isteyen varsa denesin.

Ben uydunet kullanıyorum 5TL ücret karşılığında İP adresimi sabitlettirdim bir kaç kere atıyor serverden sonda bir kaç saat boyunca hiç bir sorun yok. ama her modemde bu işlem uyumlu değilmiş sanırım bende bu sorunu yaşayan bir arkadaşdan öğrendim.

Ben şu şekilde çözdüm; siz de deneyip belki sorununuzu halledersiniz.
Oyunun settings.xml dosyasını silin. Sonra açın tekrar oyunu çalışacak. Konumu belgeler/rockstar/rdr2 içinde oluyor sanırım. Google'dan rdr2 settings file location diye yazıp bulabilirsiniz. Bu hata sanırım vulkan kaynaklı bir hata, oyun patchlenmeden grafiklerin vulkan ve ray tracing özelliklerini değiştirmeden idare edin derim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı