Sürprizbozan RDR2 final

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çok güçlü bir sistem varsa emülatör ile oyanabiliyor ama maalesef herkeste düzgün çalışmıyor.

Emülatörde ne kadar düzgün çalışır belli değil ve sanırsam orijinal yolla çalıştırmak da mümkün değil.
Buna katılıyorum. John'a geçtiğimiz kısım o kadar ağır ilerliyor ki intikamdan alınan tatmin hissini ciddi oranda azaltıyor. Ama yine de güzel final. Oyun finaline göre değerlendirmek için fazla iyi.

Ayrı bir oyun gibi resmen eğer Rockstar dışında bir oyun firması olsa bunu ayrı bir oyun ya da DLC olarak satardı.
Sarıyorsa RDR Online gireyim yav :D

Hocam beraber oynayabiliriz aslında bir Crew açmak istiyorum bütün forum Red Dead Online ve GTA Online oynarız.

Bitti arkadaşlar. Bitti... Bazıları oyunun son iki bölümünü gereksiz bulup finaline kötü demişti ancak ben öyle bulmadım. İçimde bir buruklukla hikayeyi tamamladım ve intikamımı aldım. Mutlu ancak buruk ayrıldım oyundan. Sonu daha vurucu olabilirdi ancak yine de istediğimi aldım. 2018'de RDR2 varken GOW'un yılın oyunu seçilmesine bu oyun bitince şaşırdım. GOW da bitirdim ancak aga RDR2 beeeeeee.............

unknown.png

Bitti arkadaşlar. Bitti... Bazıları oyunun son iki bölümünü gereksiz bulup finaline kötü demişti ancak ben öyle bulmadım. İçimde bir buruklukla hikayeyi tamamladım ve intikamımı aldım. Mutlu ancak buruk ayrıldım oyundan. Sonu daha vurucu olabilirdi ancak yine de istediğimi aldım. 2018'de RDR2 varken GOW'un yılın oyunu seçilmesine bu oyun bitince şaşırdım. GOW da bitirdim ancak aga RDR2 beeeeeee.............
Benim epilogue'taki favori kısmım, beecher's hope takı ilk oyundan tanıdığımız evi inşa ettiğimiz kısımdı. Müziğiyle,atmosferiyle ve sunduğu bikaç farklı mekanikle beraber oldukça zevkliydi. İntikam bölümüde tatmin ediciydi ama daha iyi olabilirdi. Tabi dutch ın uzun süre sonra ilk kez adamlık yapıp micah ı vurması falan iyiydi de keşke onun öncesinde tıpkı arthur ve micah arasında olduğu gibi jhon ve micah lada aralarında yumruk yumruğa bi karşılaşma olsaydı. Zamanında arthur veremden dolayı micah ı yenememişti, jhon la micah ın şöyle ağzını yüzünü dağıtıp onu o şekilde yenmek daha anlamlı olurdu bence.

Son düzenleme:
Benim epilogue'taki favori kısmım, beecher's hope takı ilk oyundan tanıdığımız evi inşa ettiğimiz kısımdı. Müziğiyle,atmosferiyle ve sunduğu bikaç farklı mekanikle beraber oldukça zevkliydi. İntikam bölümüde tatmin ediciydi ama daha iyi olabilirdi. Tabi dutch ın uzun süre sonra ilk kez adamlık yapıp micah ı vurması falan iyiydi de keşke onun öncesinde tıpkı arthur ve micah arasında olduğu gibi jhon ve micah lada aralarında yumruk yumruğa bi karşılaşma olsaydı. Zamanında arthur veremden dolayı micah ı yenememişti, jhon la micah ın şöyle ağzını yüzünü dağıtıp onu o şekilde yenmek daha anlamlı olurdu bence.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı