RDR2 kaçıncı saatten sonra sarıyor?

Sosyal haricinde de baktım, arkadaşlarımdan da düşünce istedim. %70'inden fazlası da oyunun başının sıkıcı olduğu görüşündeydi. Ben de kaçıncı saatten itibaren saracağını öğrenmek için konu açtım. Chapter 2 sonrası sanırsam çoğu kişinin düşüncesi.

Ben kontrol bana geçtiği ilk andan itibaren oyundan keyif aldım. Sonuçta RDR 2 gibi bir oyunun Call of Duty oyunları gibi başlamasını da beklemezsin, beklentiyle alakalı biraz.

Chapter 3'ten sonra diyebilirim, Rhodes'de geçen zamanlar biraz daha iyi, özellikle Saint Denis'e geçtiğimiz zaman çok daha akıcı oluyor, şu an ben de yeni geçtim ama önceden hikayeyi bildiğim için bunları diyorum.

Çoğu kişi oyunun başlarında sıkıldığını ama sonradan çok güzel bir hal aldığını söylemekte. Oyunun sarmaya başlaması için ne kadar süre oynamak gerekli sizce?
Oyunun akışına kendinizi kaptırmaya çalışın, nasıl zevk alacam diye düşünürken zevk alamadan geçip gidiyor.

Hocam oyunun sarmasını istiyorsan görev yapmayı bırak serbest takılması daha keyifli oluyor. Oyun biraz ağır Bi oyun görevlerden bazıları çok güzel ama sadece bazıları serbest takılmak oyunu zevkli kılan şey sadece görev için oynuyorsan açılmaz

Çoğu kişi oyunun başlarında sıkıldığını ama sonradan çok güzel bir hal aldığını söylemekte. Oyunun sarmaya başlaması için ne kadar süre oynamak gerekli sizce?
Sararsa ilk dakikadan sarar ben kesinlikle o düşünceye karşıyım. Başlardaki hızdan rahatsız iseniz oyundan daha sonra süper hızlı olacak diye bir şey yok.

Rdr2 yi 4 defa tüm yan görevler ile birlikte ve tüm toplanabilirleri toplayarak oynadım ve hâlâ hem hikayeyi hem online ı aktif olarak oynuyorum. Toplamda 1000 saate yakın oynamışlığım var. Şunu söyleyeyim hafızamı kaybedip unutup yeniden oynamak istiyorum oyunu.

Pandemi döneminde PS4 için RDR2 almıştım. 16Mbps internet ile inmesi yaklaşık 25 saat sürdü. 4 saat oynadıktan sonra oyunu indirdiğime aşırı pişman olmuştum bu kadar övülen oyunun bu kadar kötü olması çok garibime gitmişti. Ocak ayında Steam'den satın alıp bilgisayarıma yükledim yaklaşık 150 saat oynadım aşırı güzel bir oyun. Kesinlikle ilk 5-6 saatte sıkılıp oyunu silmeyin sonradan çok sarmaya başlıyor.

İlk yarısı monoton ilerliyor ama yarısından sonrasında hikaye içine çekmeye başlıyor. Mesela The Witcher 3 de böyle ve yeni başlayanlar 1-2 oynayıp beğenmediğini dile getirip oyunu siliyorlar.

Rol yapma oyunları lap diye konuya girmez arkadaşlar, yavaş yavaş başlar ve giderek içine çeker. O yüzden bu tarz oyunları oynarken sabırlı olun.

Oyun gayet güzel ilk başlar da sıkıcı gelse de bir süre sonra sarıyor. 🙂

Oyunu daha eğlenceli bir hale getirmek için ve bir müddet sıkılmamak için Online sunuculara girebilirsiniz. 🙏

Oyunu 4 kere baştan sona bitirdim. Bir savei %100 olarak bitirdim. Beni en başından itibaren ekran başına kitleyen bir oyun. Kesinlikle saate göre bakmayın. Oynayın akıp gidiyor.

Geri
Yukarı