RDR2 kaçıncı saatten sonra sarıyor?

Çoğu kişi oyunun başlarında sıkıldığını ama sonradan çok güzel bir hal aldığını söylemekte. Oyunun sarmaya başlaması için ne kadar süre oynamak gerekli sizce?
söyle söyleyeyim oyun ilk 8 saat sizi ne yapacağınız konusunda tan bir çizgi ile götürüyor bi alanın dışına çıkartmıyor ama mutlaka oynayın 1000 saatim var hala yüklü

İlk saniyesinden itibaren sarıyor. Başları sıkıcı falan da değil.
zaten sıkıcı deil ama ilk 8 saat o karla kaplı dünya milleti sarmamış ben beğenmiştim

Chapter ikiden sonra oyun açılıyor fakat chapterlar ilerledikçe oyunun ana hikayesi sıkmaya,sıkılaşmaya başlıyor. İlk chapter bittiğinde sizi açık dünyaya bırakıyor eğer uzun süreler oynamak sarsın istiyorsanız(soru işaretili yerler dolu harita ama görevler o bölgeye yaklaştığınızda açılıyor) yan görevlere dalın,yan görevlerin bazıları hem uzun soluklu hemde ana hikayeden daha eğlenceli ve çekici bir yanları var.

Grafikler icin bile oynanır laptopta biraz giriş yapmıştım masaüstüne geçtim 2k da devam edicem kesinlikle

Hocam vallah ben 2 saat oynadım sildim pişman oldum o kadar inmesini beklediğime.

İşte Türk oyuncu kitlesi adam oyunu sevmemiş diye hahaha atmışlar.

Çoğu kişi oyunun başlarında sıkıldığını ama sonradan çok güzel bir hal aldığını söylemekte. Oyunun sarmaya başlaması için ne kadar süre oynamak gerekli sizce?

Ben 20 saat oynadıktan sonra sardı ve hala daha sarıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı