RDR2 kötü gözüküyor

İşletim sistemi
Windows 10

k4moncik

Hectopat
RAM
16Gb
Ekran kartı
RTX2060 6GB
İşlemci
i3 10100F
RDR 2 oynuyorum, nedense etraf kötü gözüküyor. Yerlerde anlık renk değişimleri, ağaçlar ve karakterin saçında bozulmalar filan. Yardım eder misiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
RDR 2 oynuyorum, nedense etraf kötü gözüküyor. Yerlerde anlık renk değişimleri, ağaçlar ve karakterin saçında bozulmalar filan. Yardım eder misiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam tam ekran modunda değil tam ekran moduna alın ve kenar yumuşatmayı açın.

Hocam yazan oldu mu bilmiyorum videoda belli olmuyor fakat aynı sorun bende de vardı. Bu sorunu gelişmiş ayarlardan çözünürlük ölçeğini 1.500 veya 1.750 yaparak çözebilirsiniz çok FPS düşürür ama daha net bir görüntü elde edersiniz.

Hocam bana önerebileceğiniz bir ayar var mıdır? Ek olarak Çözünürlük ölçeği 2.00'da oynuyorum.
@Gordrhain

Dosya Ekleri

• ayar1.png
    ayar1.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 21
  • ayar2.png
    ayar2.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 28
  • ayar3.png
    ayar3.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 20
  • ayar4.png
    ayar4.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 25
@GTX 1080 1080 ekran kartı ile o kadar düşük FPS almanız da çok mantıklı değil. RDR2 öyle aşırı üst seviye sistem isteyen bir oyun değil. 1080/1080TI gibi ekran kartları ile yüksek ayarlarda oynayabilecek durumda olmanız lazım.
3070 her şey fullde 75 FPS alıyor. Bazı yerlerde çok kötü FPS dropları var.

Ben FSR açıyorum kenarlar çok düzgün oluyor ama genel olarak görüntü biraz bozuluyor bunun için de FSR ayarından keskinleştirmeyi açabilirsiniz.

Geri
Yukarı