RDR2 optimizasyonu şu an ne durumda?

İşletim sistemi
Windows 10

PhemiusTR

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar bildiğiniz gibi RDR2 oyunu ilk çıktığında birçok badire atlattı. Düzeltildi derken ses soluk kesildi sanki. Ben almayı düşünüyorum da oyun oturmadıysa ilerleyen zamanda alırım muhtemelen. Şu an bir kullanıcı indirip sıkıntı yaşadığı açılar var mı optimizasyonuyla ilgili? Sizin RDR2 oyununuzda optimizasyon ne durumda? Bu arada FPS dert etmiyorum. Oyundan atma, çökme, takılma vb. sorunları kast ediyorum. RDR2 optimizasyonu şu an ne durumda?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kuzenim i3 7100 ve GTX 1060 3GB ile 45-70 FPS arasında oynuyor. Medium ayarlarda. Hala 2-3 saat içinde atma sorunları devam ediyor diye biliyorum.

Moderatörümüz işletim sistemini Windows 7 olarak değiştirmiş ancak bu bilgisayar sadece iş yerindeki kullandığım bilgisayar. Kendi sistemim imzada mevcut yani Windows 10 ona göre bilgilendirme yaparsanız sevinirim.

Az önce çıktım. Ben ilk aldığımdam beri sadece crash hatası ile uğraştım.

Ama 2-3 saat oynamama rağmen ne online'dan ne de hikaye modundan attı. Biraz daha beklemekte fayda var.

Çıktıktan sonra optimizasyonu düzeltilen oyun yoktur, grafiği düşürülen oyun vardır. Assassin's Creed Unity gibi. O oyun şu an nasıl performans veriyorsa 1 sene sonra da aşağı yukarı aynı performansı verecektir, düzelmesini beklemeyin.

Çıktıktan sonra optimizasyonu düzeltilen oyun yoktur, grafiği düşürülen oyun vardır. Assassin's Creed Unity gibi. O oyun şu an nasıl performans veriyorsa 1 sene sonra da aşağı yukarı aynı performansı verecektir, düzelmesini beklemeyin.
Ya kastettiğim FPS olarak değil. Crash, oyundan atma gibi şeyler. Bu sistemle düşük performans alırsam zaten sıkıntı oyundadır :D

Geri
Yukarı