RDR2 ücretsiz Steam Key var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dostum millet sana burda seçenek sunuyor napalım ? Hepimiz toplanıp sana RDR2'mi alalım ? Bunu mu istiyorsun ? Gitsin mağazadan CD çalsın korsan indirsin. Herkes sana burdan elinden geldiği kadar yardım etmeye çalışıyor senin yaptığına bak.
Ya tamam arkadaşım teşekkür ettim kapadım konuyu daha gerek yok tartışmaya.

Çünkü cidden konu kavgaya gidecek. Biri diyor 6 ay biriktirse alırdı biri diyor 10 TL hesap alsın anlamıyorum bende kafa buda yani arkadaşlar teşekkürler tekrardan yapacak bir şey yok aramaya devam etsin o daha 1 sene daha arasın bedava olur Epic gameste
Tekrardan sağolun gerçekten.

Aramasın arkadaşım, gitsin korsana başvursun madem çok istiyor. Oynarken de para biriktirsin RDR 2'nin gerçeğini alınca yaptığı korsan hatasının telafisini yapar. Bu kadar basit. Arkadaşın key arayacaksa boşa ümitlenme ne gökten key gelir ne internette birini bulur.

Merhaba öncelikle. Benim bir arkadaşım var, kendisi çok RDR2 oynamak istiyor. Ama alacak parası yok. Korsan indirecekti indirtmedim. İzin vermedim ona. Yazık şimdi virüs falan bulaştırır diye, hem de emek hırsızlığı olduğu için. Şimdi kendileri sabah akşam internette ücretsiz RDR2 Steam Key arıyor. Adam bilmem kaç kere denedi de bulamadı, vazgeç sonra alırsın diyorum. Bana aynen dediği şöyle: "sen bilmiyorsun, bak göreceksin. Bir gün bulacağım. Eğer bulamazsam da biri bana hediye edecek." aynen böyle diyor. Benim anlamadığım, bulamayacak tamam da kim buna RDR2 Steam Key hediye edecek ki?

Size sorum şu, böyle internette bulabilir mi? Buna böyle verecek biri çıkar mı sizce? Ve cidden çocuk haklı mı yani internette gerçekten var mı? Bir aydınlatırsanız sevinirim anlam veremiyorum çünkü artık.

Alacak parası yoksa korsan yüklemesine izin verin, neden engel oluyorsun? Durumumuz ortada.
Evet emek hırsızlığı konusunu değiştirmez bu ama zamanı gelince telafi eder bırakır cracki falan.

Alacak parası yoksa korsan yüklemesine izin verin, neden engel oluyorsun? Durumumuz ortada.
Evet emek hırsızlığı konusunu değiştirmez bu ama zamanı gelince telafi eder bırakır cracki falan.

Gerekirse indirimde oyunu alır. Bence de oynasın madem çok istiyorsa crack.

Vallaha artık karışmayacağım. Ben kendim alıcam heralde 1 aya hazır olur param.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı